Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Suç Ortağı Bulmak

Bekâr arkadaşlar birçok sebepten yararlıdır:
* Kendinizi normal hissetmenizi sağlarlar.
* Bahçe mobilyaları umurlarında olmadığı için önemli konularda konuşma olanağı bulabilirsiniz. Mesela, ofisteki yakışıklının homoseksüel olup olmaması gibi.
* Cuma geceleri müsaittirler.
* Dört saatte hazırlanmanın makul olduğunu kabul ederler.
* Evlenen arkadaşlarınız gibi diskoların pis, pahalı ve kırolarla dolu olduğunu düşünmezler. Bilakis müziğin harika ve içkilerin inanılmaz olduğunu söylerler.
* pili Not: Bir çeşit yarışmada olduğunuzu unutmayın. Kız arkadaşınızla beğendiğiniz erkeğin çakışma ihtimali her zaman vardır. Onunla çamur güreşi yapmak istemiyorsanız, beğenilerinizi birbirinize açıkça söyleyin.

Avın Kuralları
Aşk oyunu oynarken en eski zamanlardaki kuralların incelenmesi lazım: ‘Onu ilk ben gördüm, o yüzden o benim. Senin tipin de olsa, sana içki ısmarlamış da olsa önemli değil. Sen daha muhasebeden Roger’la flört ederken ben onu beğendiğimi söylemiştim. İşte bu kadar.’ Bir erkek ararken arkadaşlarıyla hep arkadaş kalmak isteyen kızlar şu kurala mutlaka uymalı:

Not: Ava çıkarken yanınıza sadece güvenebileceğiniz kız arkadaşlarınızı alın. Geniş arkadaş çevremde öyle bir kız var ki, onu sevgiliniz olmasını istediğiniz adamla bir stadyumda bile yalnız bırakmamalısınız. Öyle kızlar var ki, bir erkek için harekete geçmeden önce, sanki başka kızların onu beğenmesinin onaylama olduğunu düşünüyorlar.
ask