Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


REAKSİYONLAR DİZİSİ

Tılsımlar YAYMALARIDr. Tiler bu denklemin doğruluğunu sorgulamıştır. Dengesizliğin tedavisinde fiziksel olan ve olmayan enerji için potansiyeli açıklamıştır. Osteopatik doktorlar doğrudan fiziksel manipülasyonlarla insan vücudunun işleyişini tedavi etme konusunda büyük başarı göstermiştir.

Aynca bu denklemin geçerli olmadığını kabul ettirmek için son iki yüzyıldır görülen fiziksel olmayan etkilerin çeşitli türlerinin raporlarını da incelemiştir. Tilereski teorik modeli maddenin daha çok boyutlu bir moduna dönüştüğünü ileri sürmüştür. Bu denklemin aşağıdaki ile değiştirilmesi gerektiğini iddia eder:
İşlev <> Yapı +> Kimya <> pozitif dört boyutlu sürekli dizi enerjileri

(Fiziksel beden)
Negatif dört boyutlu sürekli dizi enerjileri < zihin ruh < kutsallık
(Eterik beden)
Fiziksel bedeni tanımlamak için pozitif dört boyutlu sürekli dizi enerjileri ve kendine ait şekillerinin ve enerji durumlarının cebirsel izlerinin yanı sıra birbirine benzeyen ve bağlı görüntülerini örneklendirmek için eterik bedende negatif dört boyutlu sürekli dizi enerjileri kullanır.

Tiller bu genişletilmiş modelde bazı bağlantıları göstermek için hipnozda zihinyapı bağlantısı, Yoga, Zen veya Aikidoda zihinyapıişlev bağlantısı ve psikiyatride zihinkimyasal ve kimyasalzihin bağlantısını belirtir.

Dr. Tiller şunu belirtir: “yukarıda sözü edilenler çok doğal bir şekilde patolojinin birçok aşamada geliştirebileceği tedavi üzerine bir perspektif ortaya çıkarır ve bir uyum içermesi için sistemi yenilemek için herkesin bu tedaviye ihtiyacı vardır. Temel patoloji zihinsel aşamadan işe başlar ve etkilerini hem pozitif hem de negatif dört boyutlu sürekli diziye iletir.”

Daha sonra Dr. Tiler en iyi tedavi şeklinin sebep aşamasında insanın patolojiden uzaklaşmasına yardımcı olup onu “Doğru düşünmeye” yönelterek düzeltmenin sağlanması olduğunu ileri sürer. Sonraki en iyi tedavi şeklinin de yapının negatif dört boyutlu sürekli dizide (eterik beden) onarımının etkilenmesi olduğunu belirtir. Sonrakiden iyi tedavi şeklinin ise günümüzde tıbbın uyguladığı gibi pozitif dört boyutlu sürekli dizi aşamasında (fiziksel beden) onarımının etkilenmesi olduğunu belirtir.