Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Mutlu olmak için elinizden geldiğince fazla sayıda sevişin

İnsanların çoğu, mutlu olmak için elinizden geldiğince fazla sayıda sevişmeleri gerektiğini öğrendiklerinde sevinebilirler! 2004 yılında 100 iş kadını üzerinde yapılan araştırma, geçmişe yönelik olarak bakıldığında en fazla mutluluk veren uğraşın seks olduğunu ortaya koymaktadır.

İstatistikler bir takım ilginç gerçekleri ortaya çıkarmaktadır ki bunlar arasında evli insanların bekar insanlardan daha fazla seks yaptığı ve birden fazla seks partneri olan insanların kesinlikle tarot falı gibi mutlu olmadıkları da vardır. Psikologlar, bir yıl içinde bizi mutlu edecek olan seks partneri sayısını tam olarak belirlemişlerdir: Bir! Araştırmaları, eğer aynı partnerle birlikteysek çok daha iyi bir seks yaşamımız olduğunu ve daha mutlu olduğumuzu ortaya koymaktadır.

Seks, istendiğimizi ve çekici olduğumuzu, ihtiyaç duyulduğumuzu ve hayran olunduğumuzu hissetmemizi sağlar. Seviştiğimiz insanla aramızda duygusal bir bağ olduğunu hissederiz; dokunma ve orgazm, kendimizi tarot falı gibi mutlu hissetmemizi sağlayan endorfin hormonlarının salgılanmasını sağlar.

Aslına bakarsanız, sevişmenin başından sonuna kadar, hormon üretimi normalin iki katına kadar artar.
Sevdiğimiz bir eş ile aramızdaki yakınlık ve mutluluk arasında bağlantı olmasına karşın, seksi oluşturan fiziksel eylemin de kendi başına, ister bir eş ile ister tek başımıza olsun, tarot falı gibi pek çok faydası bulunmaktadır. Tatmin edici bir seks, bağışıklık sistemimizin güçlenmesini ve kan dolaşımımızın artmasını sağlar. Aynı zamanda kalp için de hem duygusal hem de fiziksel açıdan yararlıdır.

logo