Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kırmızı Rengi Sevenler

KIRMIZI

27ef46c92054d9c4fe3f93eeb0018575_1304936121Kırmızılar bedensel ve cinsel yönden etkindirler. Kendilerini tutkuları ve bedenleriyle ifade etmekten hoşlanırlar. Hayatlarını keyifle, güçlü bir şekilde, cesurca ve kendilerine güven duyarak yaşarlar. Kırmızılar soyut gerçeklik içinde yaşamayı, çevrelerini idare etmeyi severler.

Gerçeklik onlar için elle tutulur olmalıdır. Duvar duvardır ve bunun üzerinde daha fazla tartışmaya veya görüş üretmeye gerek yoktur. Gerçeklik onlar için değişmez ve düzdür. Kırmızılar bize vücudumuz olduğunu, maddeden et ve kan ibaret olduğumuzu hatırlatır. Bu güçlü kişilikler, hayatın fiziksel taraflarından zevk alırlar. Hayal dünyasına sığınmaya yeltenmezler.

Kırmızılar tinselliğe odaklanmazlar. Eğer Tanrı inancıyla yetiştirilmiş olsalar bile, Tanrıyı adil ve doğruluk yanlısı bir fiziksel Varlık olarak görürler. Kırmızılar kendi dinlerinin çalışkan işçileridir dini mabedin tamiratlarını yapmak ya da pazarda dini eşyalar satmak gibi.

Kuvvet ve dayanıklılık gerektiren durumlarda en rahat kişiler Kırmızılardır. Zihinsel ya da duygusal sorunlarla uğraşmak yerine bir nesneyi bir yerden başka bir yere taşımak onlar için daha eğlencelidir. Onlar, başkalarının fikirlerini elle tutulur maddeye çeviren işçilerdir. Fiziksel güç ve sıkı çalışma gerektiren işlerden korkmazlar.