Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İkinci adımda rağbet görenler

Ev Gibi Birçok Yer VardırHer şeyin bir anlamı olduğunu düşünemeyiz. İkinci adımda rağbet görenler zihinsel ya da duygusal sebepler değil, gerçek anlamlardır. Sonuç aynıymış gibi gözükebilir ancak aynı zekâya sahip olduklarını söylemek zordur.

Örneğin iki diyetisyen ele alalım: “Doğru olan neyse onu yapmalısın.” diyen diyetisyen sorumluluğu hastaya atıyor. Ama tam tersine, iyi bir sebep bulana kadar hastaya diyet yapmamasını söyleyen bir diyetisyen de eylemin ve çözümün bir seçenek halinde hastaya sunulacağı anlamlı bir boşluk yaratıyor.

Bir sonraki aşamada göreceğimiz gibi gelişim için önümüzde sonsuz fırsatlar var. Neden kavga ediyoruz, çatışmaları çözmek için neden kuvvet uyguluyoruz, neden stres altındayız sorularının cevapları, aşk, başarı, ilişkiler, mutluluk, sorumluluk, annebabalık, liderlik… vs ile ilgili meselelerin tümü her gün dikkatimizi çekebilmek için baskı uyguluyorlar bize.

Eğer benliğimizden kopmazsak, hayatta yeni yönler ve potansiyeller keşfedebiliriz. Kesin emin olabileceğimiz şey bütün bu meselelerin şu an bulunduğumuz yerden başlamadığıdır, tıpkı Dördüncü Bölümdeki İrlandalınm söylediği gibi… Bulunduğumuz yerden farklı bir seviyeye ulaştığımızda zaten başlamış demektir.

(1) Yorum Ekli

  1. ayşe01 Haziran 2014 Cevapla
    evim olacakmı

10 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)