Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Hayat renklerinizi belirleme

Dünyalar ÇarpıştığındaYaşam Renklerinizi belirlemede kullanacağınız iki yöntem vardır. Birincisi her bir renge ait açıklamayı okumak ve hangisinin sizin kişiliğinizi daha doğru ifade ettiğine karar vermek. Çoğu insan için bu yolla kendi aynı zamanda aile üyelerinin ve arkadaşlarının Hayat Renkleri’ni ve Kombinasyon Renklerini bulmak çok daha kolay, ikinci yol ise aşağıdaki sorulara cevap vermektir.

Hayat Renklerinin bazılan arasında genellikle çok küçük farklılıklar olduğunu aklınızdan çıkarmayın.
Kendi Hayat Renklerinizi keşfetmek için, önce anketteki sorulan cevaplayın. Doğru cevabı verdiğinizden emin olun, vermeniz gerektiğini düşündüğünüz cevabı değil. Sorulan cevaplandırdıktan sonra en yüksek evet cevabının bulunduğu kategoriyi not edin. Bu sizin Hayat Rengi’niz. Sonra ikinci en yüksek evet cevabının bulunduğu kategoriyi not edin. Eğer bu sayı ilk kategorideki sayıya yakınsa, muhtemelen bir Kombinasyon Rengi’ne sahipsiniz; iki renk de sizin Yaşam Rengi’niz.

Eğer, ikinci kategoriniz ilk kategorinizden daha az evet cevabına sahipse, muhtemelen tek bir Hayat Rengi’niz var demektir. Eğer üç ya da dört rengin sayılan yüksekse muhtemelen bir ya da iki rengi sonradan kişiliğinize eklemişsiniz demektir. Sonra, hangi kategorinin size daha çok hitap ettiğini bulmak için meslekler listesini okuyun. Seçilen kategoriniz sizin Hayat Renginizi de ortaya çıkarabilir. Hayat Renginizi nihayet keşfettiğinizi hissettiğinizde derinlemesine bilgi almak için o renklerle ilgili bölümü okuyun. Sonra, eğer iki renginiz varsa Kombinasyon Rengi’nizle ilgili bölümü okuyun. Sonuçta kendinizi en iyi yargılayacak olan yine sizsiniz.

İlişkilerle ilgili bölümler diğer Hayat Renklerine sahip insanlarla nasıl iletişim kurulacağını anlamanıza yardıma olacaktır. Bu bölümler sadece rehberlik etme amaçlıdır. Bu bölümlerde sınır veya mutlakbk yoktur. Yeterli istek, sevgi ve bağlılıkla her ilişkinin başanlı olması mümkündür. Bu bilgiler ilişkilerinizi geliştirme yollarını keşfetmenize ve zorluklarla karşılaşabileceğiniz alanlarda size belli bir içgörü kazandıracaktır.