Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Hadi Kendimizi Tanıyalım

Bir restoranda kasiyersiniz. Şimdiye kadar gün sonunda hesabınız hep tam çıkmış. Buna karşın bugün tam olarak 100 dolar eksiğiniz var. O gün baş kasiyer bir çok kere sizin kasanıza gelmişti. Kaç dolar olması gerektiğini ve orada olmayan miktarı biliyorsunuz. Baş kasiyer sizi savunuyor, hatanın ortaya çıkarılacağı konusunda ısrar ediyor ama siz parayı onun aldığını biliyorsunuz.

Siz:

Ne düşündüğünüzü ve ikinizin de kanıt için aranması gerektiğini müdüre söylüyorsunuz.

Bunun masum bir hata olmayabileceğin konusunda endişe edersiniz.

Üzgün olduğunuz halde bir şey söylemezsiniz.

Ona yalnızken, parayı onun aldığını bildiğinizi söylersiniz.

Çalıştığınız şirketteki en stressiz bölüme transfer olmak için başvurdunuz. Bu şirkette üç yıldır çalışıyorsunuz ve çok iyi bir elemansınız. Sizin yerinize üniversiteyi yeni bitirmiş ve üç aydır şirkette çalışan birisini atıyorlar. Siz:

Bir şikayet dilekçesi doldurursunuz.

Müdürünüzle neden böyle olduğunu ve tekrar karar verip vermeyeceği konusunda konuşursunuz.

Hiçbir şey söylemez, daha çok çalışırsınız.

Yeni elemanı denemek için zor işlerle ona gidersiniz.

Yardımcınız size bir şey demeden bir müşteriye sizinle görüşmesi için randevu veriyor. O bu sorunu kendi çözmek yerine sizin üzerinize atıyor. Ofise geldiğinizde sizi yarım saattir bekleyen bir müşteriyle karşılaşıyorsunuz. Siz:

Meydana gelen olayı üstlerinize rapor edersiniz.

Yardımcınıza neden söz verdiği gibi hareket etmediğini sorarsınız.

Hiçbir şey demez, her zamanki gibi davranırsınız.

Olayı üzerinize alır, müşteriden özür dileyip işe koyulursunuz.

Eğer daha çok ayı işaretlediyseniz, öfke majisinde bir savaşçı gibi çalışacaksınız. Siz harekete geçerek şansınızı artırdınız. Yanlış yapma ihtimalinin riskini doğruyu yaptığınıza inanarak rahatça alıyorsunuz. Disiplinli ve korkusuzsunuz. Kendiniz de dahil, insanların yaptıklarıyla değerlendirilebileceğine inanıyorsunuz. Biraz kinci olabilirsiniz ve eleştirmeyi çok seviyorsunuz. Kavga aramıyorsunuz ama eğer bir meydan okumayla karşılaşırsanız, durumu idare edebilirsiniz. Zayıflığı küçümsüyorsunuz ve katı olarak algılanan bir eğiliminiz var. Savaşçı tiplerin ateş elementiyle çok iyi ilişkileri vardır. Yönetmeye meraklı, saldırganlığa yatkın, güç düşkünü ve kontrolsüzlük bağımlısı olan bu tiplerden oluşan bir kalabalığa girerseniz özellikle dikkat etmelisiniz.

Eğer daha çok b’yi işaretlediyseniz, yüksek adalet duygunuzla öfke majisinde çok iyi çalışacaksınız. Her zaman olayları yatıştırmayı düşünürsünüz ve meraklı yapıya sahipsiniz, sonuca varmadan önce olayın tüm yönlerini bilmek istiyorsunuz. Her detayı düşündüğünüz için biraz geç harekete geçiyorsunuz ama olaya el attığınızda çok az yanılıyorsunuz. Arkadaşlarınız sizi çok olgun ve adil buluyor. Yargıç tipler su elementiyle çok iyi ilişki kurarlar. Diktatörlüğe eğilimli, duygularında dengesizlik olan ve yargılayıcı olan bu tiplerin arasına girdiğinizde çok dikkatli olmalısınız.

Eğer daha çok c’yi işaretlediyseniz, siz çok gelenekçi birisiniz, kişisel yaşamınızda ve yakın çevrenizde öfke majisi enerjisini çok iyi kullanırsınız. Yetiştirir ve seversiniz. Normalde kavgadan uzak durursunuz ama sesinizi yükselttiğinizde insanlar durur ve sizi dinler. Sözleriniz bir ağırlık taşır. Daha henüz dengenizi buldunuz, sık sık fazla duygunuzu temizlemelisiniz. Kendini kurban olarak gören ve bir uğurda ölmeye eğilimi olan bu tiplerin arasına girdiğinizde çok dikkatli olmalısınız.

Eğer daha çok d’yi işaretlediyseniz, siz gerçek bir özgür düşünürsünüz! Bağımsız ve güçlü, düşüncesizce davranmaya meyilli olabilirsiniz. Durumunuzu zorlamadığınız sürece öfke majisiyle çalışabilirsiniz. Bir özgür düşünür olarak sizin benzersiz bakış açınız bir tipten diğerine geçebilir; aslında bütün bunlar sizin içiniz-dedir. Hakkmızdaki en güzel şey, kendinizi başkasının yerine çok doğru bir şekilde koyabilme yeteneğinizdir. Özgür düşünür tipler hava elementiyle iyi bağlantı kurarlar. Kendini kurban olarak görmeye meyilli, kıskanç, dik başlı bu tiplerin arasına girdiğinizde çok dikkatli olmalısınız.

Öfke majisi sistemini kullanmadan önce her tip kendi karakterine dayanır. Bu düşünmek için bir başlama noktasıdır.

Eğer birden fazla şıkkı daha çok seçtiyseniz, onları birleştirin ve oradan gidin.
Hadi Kendimizi Tanıyalım_2.jpg