Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Değerlendirme Yapanlar

YıldızlarBüyük ya da küçük fark etmez zorluklarla karşı karşıya kalan insanlar varsayımlarda bulunmaktan kaçınırlar böylelikle aslında görülecek, yapılacak ve keşfedilecek daha çok şey olduğunun farkına varırlar.

Kendilerinin ya da içlerinde bulundukları kültürün yargılarıyla başa çıkan, eski problemlere yeni çareler, yeni çözüm yolları bulan, çocuklarıyla ilişkilerini iyileştirecek yeni yollar keşfeden ve karşılaştığı zorlukları yüksek bir benlik seviyesinden halletmeye çalışan insanlar.

Oze Odaklananlar
Hayat hikayeleri bizim kendimizi merkeze koymamızı sağlayan bireyler. Çok ağır krizler yaşamalarına rağmen hayata değer vermeye devam eden insanlar.

Viktor Frankl gibi Auschwitz korkusuyla yaşadığı halde her şeyi affederek ne kadar şefkatli olduğunu ispat eden insanlar ve tüm dünyada yaşadıkları acı tecrübeleri aynı olayları yinelemeye mazeret görmeyen daha niceleri…
Arkadaşlarını, sevdiklerini kaybeden ama hala acıya ve başkalarını suçlamaya karşı duran ve yeni anlamlar keşfederek duygularının üstesinden gelen insanlar.

Kofi Annan, Abraham Lincoln ve Nelson Mandela gibi cehaleti affedebilip insanları eğitmeye ve aydınlatmaya merkezlenmiş insanlar.

Haysiyetli bir hayat yaşayıp kendi değerleriyle yüzleşebilmiş insanlar.