Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Boas’ın hikâyesi

Boas’ın hikâyesine inanmakla birlikte Martin ve Fontes düzenledikleri raporu benzer bir olayla karşılaşıncaya kadar yayınlamıyorlar. Benzer olay dört yıl sonra 19 Eylül 1961 gecesi, değişik bir şekil altında tekrarlanıyor.

O gece, Portsmout – VVhite Mountains arasındaki US 3 anayolundan özel arabasıyla geçen İki mey Hills ve eşi Betty uzun bir süre, garip sesler çıkartan bir Uçan Daire tarafından izleniyorlar. Uçan Daire alçalınca Hills arabadan çıkıp dürbünüyle uçan nesnenin içinden dikkatle onlara bakan siyah parlak elbiseler giymiş birkaç kişiyi seçiyor. Paniğe kapılan karı-koca hızla oradan uzaklaşırken arkalarından gelen Uçan Dairenin gürültüsünü duyuyorlar. Ashland şehrine vardıklarında uçan nesnenin kaybolduğunu farkediyorlar.

Aradan bir, iki yıl geçiyor ve gerek Bameyde gerek Betty’de anlaşılmayan rahatsızlıklar beliriyor. Uykusuzluk, bunalımlar v.s. 1963 te Hills İkilisi ruh doktoruna görünüyorlar. İki yıl süreyle Hills’ler çeşitli doktorlar tarafından çeşitli testlere ve hipnoz altında soruşturmalara tabi tutuluyorlar ve yavaş yavaş çok değişik bir hikâye ortaya çıkıyor. 19 Eylül 1961 gecesi ikisi de Uçan Dairedeki yaratıklar tarafından kaçırılmış, iki saat uçan nesnenin içinde, ayrıntılı bir fizyolojik muayeneye tabi tutulmuşlar ve telkin altında serüvenlerinin bu kısmım unutmuşlardı. Gerçeğin farkına varınca HiU’lerin rahatsızlıkları geçiyor. Ancak bu defa ortaya şaşırtıcı bir o-lay çıkıyor: Psikoloji uzmanlarına göre iki kişinin aynı biçimde ve aynı anda boylesine ayrıntılı bir hülya gör-

meleri ya da kurmaları imkânsız bir ruhsal dunundur. ÛrteÜk hipnoz altmda bir kişinin uydurduğu bir hiklyey» bu derecede bağlanması da görülmemiş bir durumdur.

Hiüslerie yakın dostu Wyoming Üniversitesi üyelerinden Doktor R. Leo Sprinkle:

“Bence ikisi de akıllı ve güvenilir gözlemcilerdir. Anlattıktan hikâye Kimliği Bilinmeyen Uçan Nesnelerin esrannı çözebilmek amacıyla yürütülen araştırmalarda 5nemli bir çıkış sayılmalıdır,” demiştir.

Uçan Daireye binen başka biri de Buenos Aires’in yakınlarında oturan ve adı gizli tutulan bir bayandır. Söylediğine göre 12 Temmuz 1968 günü bir Uçan Dairenin pilottan tarafından kaçırılmış, gökyüzünde bir gezinti yapmış ve kaldığı yerden birkaç kilometre öteye sağ salim indirilmiştir.

Kuşkusuz Dünya-Dışı yaratıklarla ilişki kurma rekortmeni Prof. Adamski olmuştur. On yü boyunca dünya basınını uğraştıran, çeşitli ülkelerde demeçler veren, uzay serüvenlerini açıklayan Prof. George Adamski arlık iyice unutulmuştur. Geriyi kitapları: Uçan Daireler Yeryüzüne İndi;Uzay Gemilerinin İçinde; Elveda Uçan Daireler ve bol sayıda gazda kupürleri kalmıştır. Bunlardan yararlanarak Adamski’nın ilginç ve hareketli serüvenlerini özetleyelim:

Adamski karmaşık bir kişidir. Aslen Polonyalı olup Amerikan uyruğuna geçen bir astronom, yazar ve Uçan Nesne uzmanıdır. Adamski uğraşılarının ve serüvenlerinin çıkış noktasını şöyle açıklamaktadır:

“Yıllardan beri felsefe ve bilimle uğraştığımdan başka gezegenlerde hayat olduğu inanandaydım. Bu i-nanç. Uçan Daireleri görmeden, uzay yaratıklarıyla tanışmadan önce bende vardı. Kutsal kitaplarda yapmış olduğum araştırmalarda uzay yolcularıyla karşılaşma…