Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Balık burcu iş aşk para yorumu

Eylül:

Geçtiğimiz ay işleri yine biraz boşladınız. Bu yüzen eylül ayını eksik işlerinizi tamamlamaya çalışmakla geçireceksiniz. Bu kadar iş biriktirmenin cezasını da fazladan çalışma saatleri ile ödemek durumunda kalacaksınız.
Hem yıldızlarınızın düşük olması hem de aşırı çalışma saatleri ve yorucu işler sağlığınız açısından biraz yıpratıcı olabilecek. Öncelikle bir checkup yaptırmanızı öneririm. İşlerinizi boş vermeyin ama en azından hafta sonlarını stresten ve işten uzak geçirmeye çalışın. Bol oksijen alabileceğiniz ortamlarda yürüyüşler yapın. Size iyi gelecektir.

Bu yoğunluk ve sağlık bakımından kırılganlıktan dolayı partnerinizden ekstra bir ilgi bekleyeceksiniz. Partneriniz de “Bıktım senin hastalanmalarından “demeyecek ve sizin ona destek olduğunuz gibi o da size destek olacaktır.
İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 4,18,26 Eylül Para için şanslı günleriniz: 20,22,23 Eylül Aşk için şanslı günleriniz: 2,8,10,11 Eylül.

Ekim:
Bu ay iş hayatınızda heyecanınızın dorukta olacağı bir dönem yaşayacaksınız. Görülmemiş fırsatlar ortaya çıkacak ve sizin hop oturup hop kalkmanıza neden olacak. Bu fırsatlara gözü kapalı dalmak yerine her zaman yaptığınız gibi planlı programlı hareket ederek girerseniz başarılı olmamanız için hiç bir neden göremiyorum.

Ekim ayında gezegenler aşk hayatınızda ve partnerinizle olan ilişkinizde sizi defalarca sınayacak. Uzun süredir çözemediğiniz bir sorununuz varsa, bu sorunu ya da sorunları kesinlikle halletmeniz gerekecek. Aksi takdirde ileriki zamanlarda sorun büyüyerek devam edecek ve ileride çözülmesi daha da zor bir hâl alacaktır.

Ayın ortasından sonra umulmadık para girişleri maddi durumunuzu olumlu olarak etkileyecek ve yüzünüzün gülmesini sağlayacak.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 4,18,19,20,25 Ekim Para için şanslı günleriniz: 22,23,24,28 Ekim Aşk için şanslı günleriniz: 3,5,16 Ekim.