Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Akşam Yemekleri

Akşam Yemekleri
Kitaptaki en eski yöntem bekar arkadaşları eve akşam yemeğine çağırmak ve onlara omuz omuza spagetti yedirmektir. Siz avlanabilin diye saatlerce ocak başında yemek pişirmeyi ve ardından temizlik yapmayı göze alan arkadaşlar tam arkadaşlardır bence. Arkadaşınız belki sizin gibi bekar ve bu geceden o da karlı çıkmayı umuyor ya da siz de bir sevgili bulun da dört kişi takılabilin diye evsahipliği yapmayı göze alıyor. İki ihtimalde de gecenin tadını çıkarın. Bekar kızlar he gün güzel ev yemekleri yeme lüksüne sahip olmuyorlar maalesef. Bir bar yerine arkadaşınızın evinde biriyle tanışmak da size çok konforlu gelebilir. Avınızla gözgöze gelme, eyvah bar kapanacak diye telaşlanma derdiniz yok. Dilediğiniz saate kadar içip bir taksiyle eve dönebileceğinizin farkında olmanın rahatına bakın.

İki Kişilik Parti
Üç çift arkadaşınızın neden sadece siz iki bekarı yanlarına aldığı gün gibi aşikâr değil mi? Diğer çiftlerin orada olmasının tek sebebi size “bir çift” olmanın ne kadar harika olduğunu örneklemektir. Siz ikiniz de birbirinizle “çiftleştirilmek” için oradasınızdır. Eğer ilk görüşte adamdan hoşlanmadığınızı anladıysanız ilk fırsatta mutfağa kaçıp ev sahibenizi durumdan haberdar etmeniz iyi olur. Tabi ki eve gitmeniz gerekmiyor ancak bu sayede arkadaşınızın imalı konuşmalarını önlemiş olmayı garanti edersiniz. Ayrıca o saatten sonra onunla konuşurken en dostane ve neşeli ses tonunuzu kullanın ki hareketleriniz flört olarak algılanmasın.

İki Çiftli Randevular
Çok güvenliymiş gibi görünüyor ama aslında acı bir durum. Bir yandan arkadaşınız masanın altından ayağınızı tekmelerken yeni bir insanı nasıl tanıyabilirsiniz ki? Ayrıca arkadaşınızın kendi sevgili adayının en yakın arkadaşını getirmiş olmamasını umalım. Çünü o durumda kendisi beyaz atlı prensine kavuşabilmek için onun çirkin arkadaşına şanslı bir gece vaadinde bulunmuş olma ihtimali sözkonusu. Tabi sizin çekici biri yem olduğunuzu düşünmesi gurur verici ve biz de arkadaşlarımızın gerçek aşkı bulmalarına yardımcı olmak için elimizden gelen herşeyi yapmalıyız ama eğer sizin için randevuya getirilen kişi hiç de tipiniz değilse kendinizi hiçbir şeye mecbur hissetmeyin.

ask