Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Falı Kart 2 “Büyücü”

Büyücü

Anahtar Kelime: Beceri, özgüven

Gezegeni: Merkür

Küçük Arkana: As

Elementi: Hava

Büyücü tarot falında zekâyı, yetenekliliği, özgüveni ve fiilen kendi yaşamını yaratmayı temsil eder. Şimdi güçlü bir bilinç ve dünyevi akıl yardımıyla baş etmemiz gereken zor problemlerin ve başarıyla yüzleşmemiz gereken meydan okumaların zamanı olduğu anlamına gelir.

 

Bu kart her ne kadar bilinçli yeteneklerin gücünü tasvir etse de, bu süreçte duygu ve diğer bilinçdışı yetilerin göz ardı edilmesi gerektiği düşüncesini ifade etmez. Aksine, Büyücü’nün gösterdiği olağan dışı etkili kuvvetler ve etkinlik bilinç ve bilinçdışı arasındaki derin uyumun gizeminde yatmaktadır. Yalnızca böylelikle oluşan içsel kesinliğin gücü dağları yerinden oynatabilir.

 

tarot falı bak, İş yaşamında Büyücü etkileme gücümüzün bilincine varmak ve onu amaçlı bir şekilde kullanmak üzere inisiyatifi ele aldığımızı gösterir Bu enerjinin hedefine bağlı olarak, onunla ekonomik olarak zenginleşebiliriz, işimizde yükselebiliriz veya sınav, proje gibi zorlu görevleri başarıyla tamamlayabiliriz. Yönetici pozisyonundaysak, çalışma şartlarını iyileştirebilir, yüreklendirme sayesinde tüm iş yerinin başarısını arttırabiliriz. Çok zor geldiği için veya başka nedenlerle, sorun olup da ilgilenmeyi ertelediğimiz pazarlıklar, projeler, sınavlar ve diğer görevler konusunda ise 5. den 7.’ye kadar olan pozisyonlardaki kartları göz önüne alarak Gordion’un düğümünü kesmenin tam zamanıdır. Şimdi bu sorunların bile başarıyla üstesinden gelebilirsiniz.

 

Bilinç düzeyinde bu kart düşüncelerimizin gücü demektir. İçsel inancımız ve yetenekliliğimiz sayesinde bugüne kadar bizim olanaklarımızın dışında diye düşündüğümüz şeyleri gerçekleştirebileceğimiz anlamına gelir. Ayrıca, Büyücü bize resmin bütünü üzerinde kazanmış olduğumuz perspektifin bizi günlük yaşamımızdaki bakış açısının ötesine götürdüğünü gösterir. Daha derin bir düzeyde, bu kart bizim sorumlulukla, bilinçle ve azimle kendi kaderimizi yarattığımız ve yaşamdaki görevlerimizi denetleyebildiğimiz anlamına gelir.Kişisel ilişkilerimiz kapsamında bu kart güçlü bir cazibeye ve yoğun çekim gücüne işaret eder.

 

Büyücü’nün ifade ettiği güç uygun şekilde kullanıldığı zaman bütün engelleri, zorlukları ve sıkıntıları yenebilir. Uygun şekilde kullanmak demek, onu herkesin iyiliği için kullanmak, yalnızca tek taraflı yarar sağlamak için kullanmamak demektir. Büyücü birliğin ve ilişkinin omuzlayan gücünün kavranışını ifade eder.

 

Büyücü Kartı Düz Açılırsa

Hayatın birçok alanında yeni başlangıçlar olacak. Liderlik potansiyeli var; tutku, hareket, değişiklik arzusu ve yeni ilişkiler mümkün.Yaşam sonsuzdur. Her zaman almacak yeni bir ders vardır. Ayrıntılara dikkat et. Fiziksel olduğu kadar ruhsal olarak da büyümeye çalış. Yeni deneyimler edinirken kullandığın araçlar üzerinde düşün.

 

Büyücü Kartı Ters Açılırsa

Hayatta arzuladığın alanlarda yeni başlangıçlar olmayacak. Hırs veya irade zayıflığı var. Dpnukluk söz konusu. Engellenme hissi, kendine güvenmeme, yaratıcılığı kullanamama, bedensel ve cinsel odaklanma. Sorumluluklardan kaçınmak. Yeniliklere kapalı olmak.

Tarot falı, tarot falı bak, tarot destesi, tarot kartları, tarot falı kartları, tarot joker kartı, tarot kartlarının anlamları, tarot falı nasıl bakılır