Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Zar Falı

Cevap almak istediğiniz sorularınızı alttaki yorum alanından yazıp sonra falınıza bakın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz gibi."

Niyetinizi Alttaki Yorum Alanından Yazıp Falınıza Bakın


Zar falı uygulamamıza hoş geldiniz lütfen günlük zarınızı atmak için üstteki uygulamaya tıklayınız.

Uğur Sayısı 3 Olanlar
Özelliği: Sabırsızlık ve başarı Uğurlu taşı: Yakut Uğurlu rengi: Menekşe Uygun Partneri: 5- 6- 9
Süper zeka olduklarından hemen farkedilirler. Kendi çıkarlarına bütün olayları yorabilirler. Yaratıcı bir zekanın sayesinde herşeyi önceden görebilirler. Sabırsızlıklarından dolayı pek kendilerine zaman ayıramazlar bu onlan yıpratır. Çok inatçıdırlar ve zorlukların üstesinden gelirler. Çok başarılıdırlar.

Önceden bütün adımlarını hesaplayarak atarlar. Çok disiplinli ve düzenlidirler. İlişkilerde duygusallığa yer vermek onlar için zayıflık belirtisidir. Çevreleri tarafından çok kıskanılmakta ve çekememezlik gösterilmekte.
Bir prensipler yumağıdırlar. Çok hızlı ve planlı hareket etmeyi severler. İnsani ilişkiler konusunda başarılıdırlar.

Uğur Sayısı 4 Olanlar
Özelliği: Tedirginlik Uğurlu taşı: Safir Uğurlu Rengi: Mavi Uygun Partneri: 1- 2- 7
Aşırı duygusal, samimi ve candandırlar. Dürüstlüklerinden dolayı çok istismar edilirler. Sosyal anlamda asosyaldirler. Bu onlann daha çok istismar edilmelerine yardım eder. Geçmiş ilişkilerini kolay kolay unutmazlar geleceğe tedirgin yaklaşırlar. Çok içten pazarlıklıdırlar ama açığa vurmazlar.

İlişkilerini sürdürmekte pek başarılı değildirler. Çok çabul yılarlar ve zorluklar karşısında pes ederler.
Yeteneklidirler. Yaratıcı olduklarından sanata eğilim gös-terirler. İş onlar için çok önemlidir. Çok eneıjiktirler. Bünyeleri güçlüdür. Hatalar onlann azimleri kamçılar.

Uğurlu Sayısı 5 Olanlar
Özelliği: Beceriklilik Uğurlu taşı: Elmas Uğurlu rengi: Kırmızı ve beyaz Uygun Partneri: 3- 5- 7
Bilgileriyle insanları çok çabuk etkilerler. Diyalektleri çok iyi ve akıcdır. Her ortamda ilgi odağı olurlar. Çok espritüel olmaları onları odak noktası yapar. Cazibelerine karşı cinsler dayanamaz ve ağlarına düşerler. Ahlaksal ve toplumsal bağlar onlar için o kadar önemli değildir. Kendi ideallerine ulaşmak için her yolu denerler. Gerekirse dostlarının sırtına basıp ve kadınlan kullanıp yaparlar. Paraya çok düşkündürler ve kaz gelecek yerden tavuk esirgemezler. Kadınları kullanıp bir kenara atarlar.
İçten pazarlıklıdırlar ve maddi anlamda çıkarları yoksa kim-seye yaklaşmazlar. İki yüzlü insanlardan nefret ederler ama kendilerini çok severler. Pek dostları yoktur ve çok hopadırlar.

Uğurlu Sayısı 6 Olanlar
Özelliği: Yaratıcılık ve itibar
Uğurlu taşı: Zümrüt
Uğurlu rengi: Yeşil ve beyaz
Uygun Partneri: 3-8-9
Tüm giriştikleri işlerde başarılıdırlar. Çok planlı hareket ederler ve ileriyi çok iyi görürler. Çok ince eleyip sık dokurlar. Kendi ayaklan üzerinde dururlar. Çevrelerine karşı iyi niyetli ve dürüsttürler. Kıskançlıktan nefret ederler. Düzensiz ve hırçın bir rarekter sergilerler. Çok sempatiktirler.

Bir işi başarmak için çok çabalarlar. Başansızlıklar onulan sinirlendirir.
Yaratıcılıklarından dolayı sanata ve edebiyata yatkındırlar. Sorunları aşmak için pratik yöntemler kullanırlar. Çevrelerine olumlu eneıji yayarlar. Çok arkadaş ve dotsları vardır. Dostlan ve arkadaşlan sürekli ona uyar.
Çok ateşli ve sistematik bir taraftardırlar. Cesaretli, atak davranırlar ve araştırmacıdırlar.

Uğurlu Sayısı 7 Olanlar
Özelliği: Kararsızlık
Uğurlu taşı: akik
Uğurlu rengi: Beyaz
Uygun Partneri: 1-2-4
Sakin ve huzurlu bir yaşamdan hoşlanırlar. Çevreleriyle çok mesafeli ve saygılıdırlar. Bir şeyi iyi bilmeden düşüncelerini açıklamazlar. Değişimden yanadırlar ve sabit fikirlere karşı çıkarlar. Değişime, dönüşüme ve yeniliğe inanırlar. YAlnızlığı severler ama karamsar değildirler. Önsezileri çok güçlüdür, yanılma paylan çok azdır.

Herşeyin muntazam olmasını isterler. Yardımseverdirler. BAşkalannın sorunlarına çözümler üretirler. Yaratıcı fikirler gösterirler, iç dünyalannı kimseye açmazlar. Karizmatik bir yapıya sahip görünürler. Bazen anlaşılamaktan şikayet ederler. Takdir edilmekten zevk alırlar. Konumlanndan sürekli şikayet eder ve daha iyisini isterler. Tüm fırsatlar onlar için gelecek demektir.
Sürekli değişiklik istediklerinden monoton hayatı tercih etmezler. Kendilerine özgü bir kimlik ve ifade biçimleri vardır.

Uğurlu Sayısı 8 Olanlar
Özelliği: Acık sözlü ve cazibeli Uğurlu taşı: Elmas Uğurlu rengi: Mor menekşe Uğurlu partneri: 1- 3- 5
Maceraperest ve tehlikeyi esven bir karekterdedirler. Bu özellik onları çekici yapar ama başarısızdırlar. Bazen çok hırçın olabilmektedirler.
Hafızaları çok güçlüdür. Bir gördüklerini bir daha unutmazlar. Bir işi başarmalarının koşulu sürekli engellenmektir. Çok kurnazdırlar. Sonuca ulaşmaki çin adım adım hareket ederler.
Mantıklı hareket ederler. Hislerine ve duygularına önem vermezler. Çok planlı hareket ederler. En ufak bir plansızlık işlerinde başarısızlık demektir. Yardım etmeyi severler ama karşılık da beklerler. Bazen boşta bulunup suistimal edilirler. Başlan dertten kurtulmaz, ama bunlan aşarlar.
Bazen muhalif düşünceler sergilerler. Doğayı severler, spordan hoşlanırlar. Sağlıklanna aşın düşkündürler. Evsel bir tiptirler.

Uğurlu Sayısı 9 Olanlar
Özelliği: El açıklık ve gerginlik Uğurlu taşı: Yakut Uğurlu rengi: Mavi ve koyu tonlar Uygun partneri: 1- 3- 6
Tüm zorlukları aşacak ve dürüst, çalışkan, özverili ve yardımsever bir karektere sahiptirler. Öden vermeyi kesinlikle sevmezler ve özgüvenlerini yitirmezler. Kimsenin kendilerine ayak bağı olmasını da istemezler.

Mükemmelliğe çok önem verirler. Sadeçe anlaşılamamaktan şikayet ederler. Öz güvenleri vardır ve sağlam bir bünyeye sahiptirler. Prensipleri arasında giyim ve temizlikte ön sıradadır. İnsanlarla ilişkilerinde sadakat, dürüstlük ve sevgiye önem verirler. Kendi işlerinde çok başarılıdırlar. Sanatsal olaylara yatkındırlar ve yaratıcıdırlar. Değişik fikirlerden para kazanmayı bilirler. Dostarı ondan sürekli yardım talep ederler. Sorunları çözmekden gerçekten hoşlanır. İş ve aşk konusunda taviz vermez. Kişiliğinin gereği prensiplerinden taviz vermez. Olumsuz yönleri ise çok aktı olmalarıdır. Fikirlerini kabul ettirmeki çin gerekirse zor kullanır. Duygusaldır ama bazen despot olabilir. Çok dikkatlidirler.

(37) Yorum Ekli

 1. duray02 Ağustos 2015 Cevapla
  Sevgilim beni aricakmi
 2. meryem17 Kasım 2013 Cevapla
  Sevdiğim kişi ile aramızdaki engeller kalkacakmı
 3. aynuray31 Ekim 2013 Cevapla
  sevdiğimle olurmu
 4. ozge14 Ekim 2013 Cevapla
  Sevdigim adamla evlenebilecekmiyim
 5. ezgı10 Ekim 2013 Cevapla
  sevgili
 6. birsen04 Ekim 2013 Cevapla
  sevdiğim adamla evlenebilecekmiyim
 7. ZEYNEP30 Eylül 2013 Cevapla
  aşk hayatım
 8. ZEYNEP30 Eylül 2013 Cevapla
  aşk ve iş maddi hayatım
 9. Birgul29 Eylül 2013 Cevapla
  Birlikte oldugum kisiyle evlilik gerceklescekmi
 10. gülşen29 Eylül 2013 Cevapla
  ask hayatım biraz renklenecek mi
 11. GULGEZ27 Eylül 2013 Cevapla
  NIYETIM HASIL OLACAQMI
 12. sibel27 Eylül 2013 Cevapla
  eşim beni aldatıyor mu.?
 13. ışıl19 Eylül 2013 Cevapla
  hayatımda büyük bir değişiklik olacakmı iyi anlamda
 14. eren19 Eylül 2013 Cevapla
  esımın aylesı aylesı bızı zorla ayırdı sımdıde zorla bırletırmek ıstıyolar ama artık ıcımde gelmıyo bır araya gelmek cumku aylesını sözunu dınledı aylesını bana tercı etı o yuzden artık ıstemıyorum sononumuz nereye varacak hıc bılmıyorum
 15. leyla18 Eylül 2013 Cevapla
  niyeti bozuk
 16. aykız16 Eylül 2013 Cevapla
  işhayatım huzurlu olcakmı

17 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)