Merhabalar tarotfali.web.tr aşıkları sizlerden gelen yoğun istekler üzerine bu rüya yorumları sayfamızı artık aktif etmiş bulunmaktayız.

Gördüğünüz bi rüyayı alttaki sayfanın en altındaki yorum alanından bizlere yollayın ve rüyanız sitemizin editörleri tarafından size özel olarak yorumlansın.

Önemli: Lütfen rüyamda deniz gördüm bu ne demek gibi sorular iletmeyiniz yorumlanmayacaktır çünkü bir rüyanın görüldüğü mekan zaman şartlar ve kişinin rüyadaki ruh hali ve uyandığındaki hissettikleri rüyanın yorumlanmasında çok önemlidir lütfen bizlere rüyanızı doğru yorumlayabilmemiz için tüm detayları eksiksizce yazınız imla kurallarına uymayan rüyalar kesinlikle yorumlanmayacaktır.

Göndermiş olduğunuz rüyalarınız “adınız ve mail adresiniz gizlenerek” aynı gün içinde yine bu sayfada altında size özel yorumunuzla birlikte yayınlanıcak ve rüya yorumunuz yayınlandığı taktirde editörlerimiz sizleri mail yolu ile bilgilendireceklerdir.

Not: Göndermiş olduğunuz rüyalar ve yorumları yayımlanırken kesinlikle adınız ve mail adresiniz gizlenerek yayımlanacaktır ve rüyanız yorumlandığında tarafınıza bilgi verilecektir.

Sıkça Sorulanlar:

Soru- Gönderdim rüyamın yorumlandığını nasıl anlarım?

Cevap- Rüyanızı bu sayfamızın en altında yayımlayarak yorumluyoruz, gün içinde veya ertesi gün tekrar kontrol ediniz.

Sorunuz: Gönderdiğim rüya ne zaman yayınlanır?

Cevap: Gönderdiğiniz her rüya sıraya alınmakta vede incelenmektedir, ahlak kurallarına uyan rüyanız vede yorumunuz en kısa zaman da yayınlanacaktır. Unutmayınız ki bu hizmetimiz ücretsiz olduğundan editörlerimize her gün çok fazla rüya gelmekte ve biz bunları en kısa sürede yayınlamaya çalışıyoruz.

Soru Saatler oldu ama bir türlü rüyam yorumlanmadı neden?

Cevap Rüyanız çok kısa veyahut ahlak kurallarına aykırı ise o zaman malesef rüyanızı yayınlamıyoruz.