Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


YILIN İLK GÜNÜNE MARS GERİLERKEN BAŞLAMAK!

logoYILIN İLK GÜNÜNE MARS GERİLERKEN BAŞLAMAK!

15 Kasım 2013’den itibaren Koç burcunun yöneticisi Mars gerilemeye başlıyor. Gerileme hareketi 30 Ocak 2015’e dek sürecek. Mars ataklık, canlılık ve cesaret veren yegâne geze gendir. Hırslı, öfkeli, kızgın Koç için itici güçtür. Bu nedenle gerilemeden en fazla etkilenen burç Koç olur.

Bir inanışa göre “Yıl nasıl başlarsa öyle devam eder,” diye düşünülür. Ne yazık ki 2015’e Mars gerilerken gireceksiniz sev gili Koçlar. Ama üzülmeyin. Yıl içinde pek çok güzel gelişme sizi bekliyor olacak. Yıl başladığı gibi devam etmeyecek. Mars ileri hareketine döndüğünde eski eneıjinizi tekrar kazanmış ve dinlenmiş bir şekilde yolunuza devam ediyor olacaksınız.

İKİZLER BURCUNDAKİ MARS GERİLEMESİ KOÇLAR İÇİN NE ANLAMA GELİR?

İkizler iletişim alanınız. Kısa yolculukları ve uzak akraba larınızla, komşularınız ve kardeşlerinizle ilişkilerinizi yöneten alandır. Bu alandaki bir gerileme ilişkileri durdurma, askıya alma ve erteleme eğilimine sebep olur. Ağır tartışmalar ve sorgulamalar yaşanabilir. Birlikte planladığınız kısa yolculuklar ya da işler ertelenebilir.

Mars bu yıl iletişim ve yakın çevre alanından başlayacak, sırayla aile, ev ve yuva işleri, aşk ve eğlence yaşamınız, iş hayatınız, yakın ilişkiler ve evlilik sektörünüz, başkalarının paralarından yararlanma alanınız ile yurtdışı ilişkiler, ticaret ve eğitim alanlarınızı ziyaret edecek. Son olarak kariyer konusuna canlılık kazandırmaya çalışırken yıl bitecek.