Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yay burcu hobileri

indir (1)Yay burcu ve hobileri

Fazla sıkıntıya gelmeyecekleri alanları tercih ederler. Üzerinde uğraştıkları konuya zor konsantre olurlar. Felseden hoşlandıkları için kapsamlı fikir alışverişinde bulunabilecekleri ve ufuklarını genişletecek fikir kulüplerine üye olmak isterler. Din, astroloji, antropoloji, sosyoloji konulan ile de ilgilenirler. Okumaktan ve yazmaktan çok hoşlanırlar.

Gitar veya bateri gibi tempolu ve ritimli müzik aletleri çalmaktan hoşlanırlar. Dil öğrenmek, kültür araştırmalan yapmak tam onlara göredir.

Seyahat etmeyi ve ata binmeyi çok severler. Kurslara gidip, yeni şeyler öğrenmeye bayılırlar.

Maceracı bir ruha sahip olan Yaylar macera sporlarını tercih ederler. Okçuluk, rafting, dağ sporları, bungee jumping, yamaç paraşütü ve paintball bunlara örnektir.

Zodyak’m avcısı olarak tanınan Yaylar av sporlarını da severler. Bunun yanı sıra basketbol, voleybol, hentbol gibi enerjik sporlar ve dağcılık, kampçılık, tracking ve paraşütle atlama gibi ekstrem sporlarla da ilgilenirler.

Eğlenceye düşkündürler; eğlenceli aktivitelerde yer almayı severler.

Sürekli değişiklikten ve yenilikten yanadırlar. Bu yüzden takı sanatlan ile ilgilenebilirler. Ahşap boyama çalışmaları onlar için belki de en idealidir. Poli mer kil çalışmaları yapabilirler. Kitre bebek çalışmalan da ilgilerini çekebilir.

Disiplinlerini hobi faaliyetlerinde de bozmazlar. Başladıkları işleri sonuna kadar götürdüklerinden ve kolay konsantre olduklarından, özellikle dikkat, sabır ve hesaplama gerektiren işlerde daha başarılı olurlar. Tarihi konularda araştırma yapmayı severler, Bu konularda belgeseller seyredebilir ve tarihi kişilerin biyografilerini merak ederler. Klasik müzikten hoşlanırlar. Müzeleri gezmeye bayılırlar.

Yüksek tepelere tırmanma, uzun yürüyüş, onlan evlerinde hissettirir. Buralara sanki aşinadırlar. Uzun koşular onlara iyi gelir. Maraton koşmayı hobi edinebilirler. Koleksiyoncu olurlar; antika eşyalan toplayabilirler. Yapboz ve maket yapabilirler. Oğlak kadınlan da dikiş ve nakış konulannda rahatlıkla çalışabilir. Mat ve koyu renkleri severler. Kara kalem ve seramik çalışmalannda başanlı olurlar.