Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tavsiye

Başka insanların tavsiyelerini dinleme. Yalnızca normal ekonomiyi bilirler. Vermenin paylaşmak olduğu ve vermemenin yıkıcı olduğu daha yüksek bir ekonomi hakkında hiçbir şey bilmezler.

Ne kadar çok verirsen o kadar çok sahip olursun, ne kadar az verirsen, o kadar az sahip olursun. Ve hiç vermezsen, hiçbir şeye sahip olmazsın.
Daha fazla bütünlükle ver, hiç tereddüt etmeden ve hiçbir şeyi gizli tutmadan. Başkalarını dinleme. Kendi deneyimini dinle; kendi deneyimini izle  verdiğinde bir şey kazanıyor musun ya da bir şey kaybediyor musun? Bu sonuca götüren şeydir.

Eğer bütünüyle, yoğun bir şekilde yaşarsan, o zaman özgürsündür, ant yaşamışsın ve onu bitirmiş sindir. Geriye bakmazsın ve ileriye bakmazsın, sadece şimdi’de, burada kalırsın.

Eğer araştırmanda isteksizsen, o zaman mutlak senden çok uzaktır. Eğer susuzluğunda tamsan hiçbir şey gizli kalamaz  ona zıplamışsmdır, hiçbir şeyi geride bırakmamış smdır, hiçbir parçan eksik değildir; öfkenle, aşkınla, nefretinle, açgözlülüğünle, hep birlikte tüm bir organik birlik olarak atlamışsındır; sahip olduğun her şeyi tehlikeye atmışsın dır, doğa sana her ne verdiyse  uzaklık neredeyse sıfırdır.

Senin yoğunluğuna bağlıdır. Yoğunluğunun oranı dindarlığın ve imansızlığın arasındaki uzaklığın oramnı belirler.