Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Falında Sadece Danışanla İlgili Olduğu Zaman

Danışanın sorusu, kendisi hakkında olduğu zaman, Saraylı kartını onun karakteri olarak yorumlayın. Tekrar, Saraylı kartı tarafından tanımlandığı gibi karakter ve konuma başvurun. Karakter tanımını, danışanın kimliği olarak kullanın. Bu kişiliği açıkladıkları zamanı belirtmek için konuma başvurun.

Soru, direkt olarak başkalarıyla ilgili olmayabilir. Sorulan durum, danışanın kendi kimliği ya da kendi bilgisi hakkında olabilir. Belki de, danışan, sorunu nasıl halledebileceğini, kendini daha derin anlamak için hangi özellikleri kullanabileceğini ya da olaylan nasıl en iyi şekilde çözebileceğini öğrenmek istemektedir.

Sadece danışanla ilgili diğer soru örnekleri şunlardır”Kariyerim ne olacak?” “Yatınmlanm nasıl büyüyecek?” “Harekete geçersem ne olacak?”

ÖRNEK
Geçmiş konumdaki Tılsımlann ters Şövalyesi, geçmişte dikkatsiz ve parasal açıdan ahlâksız olan bir adamı bu durumda danışan kişiyi ifade edebilir.

Yakın gelecek konumundaki Kılıçlann Şövalyesi, karakter ya da davranıştaki bir değişiklikle, hâlâ danışanı anlatmaktadır. Buna göre, yakın gelecekte danışan kişi, düşüncesinde kararlı, sinirli ve çabuk karar veren biri olacaktır.
Danışanın davranışı konumunda yer alan Tılsımlann Uşağı, ögrenmeye istekli olduğunu gösterir. Bütün bu Saraylı karakterleri bir açılımda görülebilir ve bu hâlâ, sorunu çözme konusunda diğer insanlann değil, danışanın kişiliğini gösterir.
Eğer danışan, diğer insanlann ilgisini araştıran sorunuza “hayır” cevabını verirse, gelecek konumlanndaki Saraylı kartlan, sorunu çözmede danışanın gelecek kişiliğini ya da karakter özelliklerini gösterebilir. Gelecek konumundaki bir Saraylı kartı, danışanın şu anda tanımadığı fakat gelecekte olaylarda yardımcı olacak birinin varlığını işaret edebilir.

logo