Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


SATÜRN İŞE DALINCA

indir2007’de burç değiştiren Satürn aşk, çocuklar ve yaratıcı projeler alanınızdaki işlerini tamamladı; tası tarağı topladı ve iş alanınıza yerleşti. Bu alan aynı zamanda genel sağlığınızla ilgili konuları da içeriyor. Diş doktorunuzdan sağlık kontrollerinize, diyetten günlük rutin işlerinize kadar pek çok konu aynı alanın kapsama sınırlarında. Bütün bu konularda Satürn kısıtlama ve engel getirecek. Güzel olan şu ki, yıl içinde Satürn’ün pek hoş açılarıyla karşılaşacağız. Geçtiğiniz yıllardaki kadar zorlayıcı etkilere maruz kalmayacaksınız.

Satürn’ün sizden beklentisi yalnız başınıza çalışmanız, iş arkadaşlarınıza güvenmemeniz ve disiplinli çalışma yeteneği
geliştirmeniz. Bu sırada sağlığınızla ilgili küçük aksaklıkları abartacak ve mutlaka kontrolden geçmenizi sağlayacak. Halsiz, korkak, kaygılı bir tutum izleyecek, en minik ağrıda hastaneye koşacaksınız sevgili Koç. Çok ciddi sorunlar yoksa doktor sözcüğüne yabancı kalan Koçlar için bu kez tam tersi bir durum söz konusu. Endişe (anksiyete) ve direnç aynı anda ruhunuzu saracak.

Kemik, iskelet sistemi ve sinir sisteminiz ile bağırsaklarınız özel ilginizi bekliyor olacak.
Satürn 2015’e gerileyerek girdiği için bu etkiyi fark etme yebilirsiniz. Eylül Kasım 2007 arasındaki günleri ve sağlık sorunlarınızı hatırlarsanız neler yaşayacağınız hakkında epeyce fikriniz olur. Aynı sorunlarla Mayıs 2015 itibariyle karşılaşmanız çok mümkün. 2015’in son gününe dek Satürn bir kez daha gerilemeyecek ve nefes almanıza izin vermeyecek. Mayıs 2015 baskıyı en fazla hissettiğiniz ay olabilir, zira Satürn durağanlaşacak. Bir gezegen durağanlaştığında etkisinin altı çizilir ve baskı katlanmış gibi hissedilir.

Haziran 2015’de Satürn Jüpiter karesi yaşanacak. Genişleme ya da konumu koruma paradoksları arasında gidip gelebilirsiniz. Temmuz ayı içinde Satüm Mars kavuşumuna dikkat ettiğiniz sürece büyük facialara, iflah olmaz hastalıklara tutulmanız mümkün olmaz. Aynı dönemde Mars Satüm kavuşumu kazalara dikkat etmeniz gerektiğini vurgulayacak.

PLÜTON BURÇ DEĞİŞTİRİP KARİYER ALANINIZA GİRİYOR!
Yüce ve cüce gezegen kariyer alanınıza adım atmaya ha zırlanıyor. Sevgili Koçlara uzun yıllardır eğitim, yurtdışı ilişkiler ve ticaret, hukuki anlaşmalar gibi konularda köklü değişim ve dönüşümler getirdi. Bundan böyle tamamen yenilenmesi gereken konu kariyeriniz olacak. 2015 içinde Ocak ayında geçtiği kariyer evinizde Nisan ayında gerilemeye başlayacak. Haziran’da tekrar eğitim, yurtdışı işler, farklı kültürlerle ilişkiler ve hukuki sorunlar alanınıza girecek. Son kez ve son düzenlemeleri yapıp gerçek bir temizlik harekâtından sonra, Kasım sonu itibariyle tamamen kariyer sektörünüze yerleşecek. Bu etkiyi hemen hissedemeyebilirsiniz. Ağır ve güçlü bir gezegen olan Plüton ani sarsıntılar getirmez. Tam tersi zamana yayılan sorunlarla dönüşmenizi sağlar. Bundan böyle kariyerinizi tamamen yenileyebilir, emekli olabilir ya da mevki değiştirebilirsiniz. İş alanı bile değiştirmeniz uzun yıllar içinde mümkün olacak.