Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Rüyada kan görmek

Rüyada kan vücudunuzda bir yara, bere veya çiban gibi bir şey olmadığı halde ondan yere kan aktığını görmek, büyük bir zarara uğrayacağınıza işarettir. Bir yaradan bolca kan aktığını görmek, maddi va manevi büyük ilerlemeler kaydederek yükseleceğinize, kan içtiğinizi görmek, haram mal elde edeceğinize, elinize geçen para ve maldan bir hayır görmeyeceğinize, vücudunuzun bir yerinden kan çıkarak üstünüzü kan içinde bıraktığını görmek, meşru olmayan yollarla para ve mal elde edeceğinize, akan kan elbisenize bulaşmamışsa, adalet önünde iseniz suçsuz bulunacağınıza, kurşun, bıçak ve benzeri silahlarla yaralanıp vücudunuzdan kan aktığını görmek.

Malınızın çoğalacağına, miras yolu ile elinize para geçeceğine, hayırlı bir seyahata çıkacağınıza, damarlarınızdan kan aktığını görmek, zengin için fakirliğe, fakir için ise zenginliğe, dişlerinizden kan aktığını görmek, akraba ve yakınlarınızdan zarar göreceğinize, bir kan birikintisinin içine düştüğünü görmek, bir dedikoduya veya iftiraya uğrayacağınıza, bir ırmak veya nehirden su yerine kan aktığını görmek, bir savaş çıkacağına, gözlerinizden kan aktığını görmek, sevdiğiniz bir kimseden ayrılacağınıza işaret sayılır. Kan aldırmak, devamlı bir sağlık ve dirliğe kavuşacaksınız demektir.

Rüyada kanal Rüyada içinde su bulunan bir kanalın kenarından yürüdüğünüzü görmek, hayatınızda çok önemli bir anın içine girmek üzere olduğunuza, vakit gündüz ve su da temizse, bolluğa, gece ise su da bulanık akıyorsa, kısa bir süre için zorlukla karşı karşıya bulunacağınıza yorumlanır.

Rüyada kamp Rüyada bir kampta olduğunuzu görmek, hiçbir işte dikiş tutturamıyacağınıza, avare ve başı boş geçen hayatınızın bir müddet devam edeceğine, iş sahibi olgun kimseler için bu rüya sonraki günlerde işlerine karşı bir isteksizlik, bir gevşeklik hasıl olacağına işarettir. Askerler için hedef ve gayelerine ulaşmak yolunda büyük aşamalar göstereceğine işaret sayılır.

Rüyada kampana Rüyada kampana görmek, ya da kampana sesi duymak. uzun ve deniz aşırı bir yolculuğun simgesi sayılır. Delikanlılar için bir aşk macerası yaşayacakları ve bunun hüsranla sonuçlanacağının da işaretidir.

Rüyada kamyon Rüyada kamyon görmek, kedere ve endişeye delalet eder. Bu rüyayı gören hangi işe girerse o işte zarar eder.

logo