Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Rüyada kahkaha ile güldüğünüzü görmek

Rüyada kahkaha Rüyada kahkaha ile güldüğünüzü görmek, genellikle hayra yorumlanmaz. 3u fal kötü bir haber alacağınıza işarettir. Genç kızlar etraflarındaki erkeklere dikkat etmeliler.

Rüyada kahraman. Rüyada adı tarihlere geçmiş olan bir kahramanı görmek, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da hiçbir zaman doğruluktan ayrılmayacağınıza ve bu takdirde hayatınızın her döneminde başarılarınızın devam edeceğine ve geleceğinizin çok parlak olacağına işaret sayılır.

Rüyada kahvaltı Rüyada kahvaltı ettiğinizi*görmek, çok zamandır beklediğiniz bir mektubun elinize geçeceğine, ama mektupta yazılanların hiç birisinin sizin hoşunuza gitmeyeceğine delalet eder.

Rüyada kahve Rüyada kahve içtiğinizi görmek, genç bir erkek için, yabancı bir memlekete yerleşip iyi bir ömür süreceğine, orta yaşlılar için cesaretli bir atılışla yeniden şansını deniyeceğine, genç bir kız için, zengin bir gençle evleneceğine, evli ve çalışan bir kadının kahve içmesi, fesatçı ve fitne bir arkadaşı yüzünden en yakın arkadaşlarına güveninin azalacağına işaret sayılır.

Rüyada kahvehane Rüyada bir kahvehanenin önünden geçtiğini görmek, yakında alacağı bir teklifin asılsız olup bunu anladığında geri çevireceğine, kahvede oturuyorsa, işlerinde başarıya ulaşacağına delildir.

Rüyada kahin “Rüyada kahin görmek, eskiden tanıdığınız ve uzun zamandır göremediğiniz bir kimse ile yeniden karşılaşmaya ve onunla eski günleri anmanıza yorumlanır.

logo