Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Rüyada gelin görmek

Rüyada gelin görmek rüya da gelin olduğunu görmek, iyi ve karlı bir iş yapacağınıza delalet eder. bir gelin görmek, elinize para ve mal geçeceğine, bakire bir kızın rüya da gelin olduğunu görmesi, çok yakında muradına ereceğine, mutlu bir hayata kavuşacağına işarettir.

Rüyada gelincik görmek gelinciğin kırmızı renkte olması ateşe yorumlanır. üzerinde siyah benekler bulunması da genç kıza benzetilir. bazı yorumcular gelinciği bazen de kız kardeşe yorumlar. bu bakımdan rüyada gelincik görmek, birbirini çok seven iki gencin sevdasına benzetilir ve bu gelincik rüyası genellikle mutlulukla bitecek bir olayla yorumlanır.

Rüyada gem görmek, bir sanatçı için önem, malca güç ve başarı anlamına gelir. rüya da gem takılmış güzel bir ata bindiğini görmek, büyük bir memuriyete tayin edileceğine, gem ve eğeri altın veya gümüş bir ata bindiğini görmek, alçak gönüllü bir kimse olduğunuza, kendi ağzına gem vurulduğunu görmek, kötü sözlerden sakınıp dilini tutması, eğer başka biri ile davası varsa göstereceği delillerin geçersiz olacağına, atının geminin kesildiğini görmek, kendisine hizmet eden seyisinin namuslu bir kimse olduğuna, atının geminin başından düştüğünü ve elinden kaydığını görmek, işlerinde fazla telaş göstermesi yüzünden zarara uğradığına işarettir.

Rüyada gemi batması görmek bir geminin battığını görmek, iyi ve karlı bir işe başlayacağı şeklinde yorumlanır. gemi batarken düdük sesi vermesi, kârın fazlalığına işarettir.

Rüyada direk uzaktan gelen bir geminin ilk görünen direğini görmek, beklemediğiniz bir anda çok uzaktan bir misafirinizin geleceğine işarettir.