Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Rüyada gazete okuduğunuzu görmek

Rüyada gazete okuduğunuzu görmek, yakında ilgileneceğiniz bir olayla karşılaşacağınıza, eğer gazeteyi bir matbaada okuyorsanız, çok karlı bir iş hususunda bir kimse ile anlaşma yapacağınıza, kendinizi bir gazeteci olarak görmeniz, bir üstünüzden teşekkür ve tebrik alacağınıza yorumlanır.

Rüyada gazhane rüyasında bir gazhanenin içinde bulunduğunu görmek, bir devlet hizmetine gireceğine, milletvekili, belediye başkanı gibi halk hizmetindeki bir yere geleceğine ve mutlaka halkın yararına çalışacak bir mevki sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada gazino bir gazinoda eğlendiğini görmek, bütün gayretinize rağmen huzur ve gönül rahatlığına kavuşamadığınıza, gazinoda kavga ettiğinizi görmek, iş ve aile hayatı içinde çok kötü günler geçirmekte olduğunuza işarettir.

Rüyada gazoz şişesi görmek, hiç beklemediğiniz bir haber alarak şaşıracağınıza, gazoz içtiğinizi görmek, biraz para kaybedeceğinize işarettir.

Rüyada gebe bu rüya kadınlar için kendini gebe gördüğü takdirde bir günah veya suç işleyeceğine yorumlanır. bu rüyayı bir genç kız görmüş ise. hakkında kötü dedikodular çıkarıldığına, bir erkek tarafından görülen gebelik rüyası ise. yakında eline ya bir miras veya piyangodan çok miktarda para geçeceğine yorumlanır. “rüya da doğurduğunu gören bir kimse, her türlü kötülüklerden uzak kalmış demektir.