Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Rüyada garson görmek

Rüyada garnizon rüya da kendisini askeri bir garnizonda görmek, yakında artık talihinin döneceğine ve şansının açılarak işlerinin düzeleceğine, girişeceği her işi başarı ile sonuçlandıracağına yorumlanır.

Rüyada garson rüya da bir lokanta veya pastahane garsonu görmek, ailenizden bir kimsenin yardımına koşacağınıza, bir garsonla tanıdık çıkarak onunla tokalaştığınızı görmek, bir dostunuzun size bir hizmette bulunacağına, kendinizi bir garson olarak bir pastahane veya lokantada çalışıyor görmek, sonunda hiç de memnun olmayacağınız bir durumla karşılaşarak üzüleceğinize yorumlanır.

Rüyada gayda iskoçyalıların çaldığı gaydayı görmek veya sesini işitmek, evlenmek durumundaysanız bunun geçikeceğine, evliyseniz eşinizle aranız hafif bir tartışmanın çıkacağına işarettir.

Rüyada gayya; rüya da halk arasında gayya tabir edilen çıkılmaz bir çukura düştüğünüzü görmek, içinde bulunduğunuz şartların aleyhinizde gelişmekte olduğuna, gerek oturduğunuz yeri ve gerekse iş yerinizi değiştirmek zorunda kalacağınıza işaret sayılır.

Rüyada gaz görmek “rüya da yanmakta olan bir gaz görmek, sevince ve işinizde ilerlemeye işarettir. gazın ışığını hafiflediğini görmek, daha hesaplı ve tasarruflu geçinmeniz ve harcamalarınıza dikkat etmeniz gerektiğine işarettir.