Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kova burcu

indir (1)Kova burcu’nun diğer türleri kadar tutucu değildir ve başkalarını tasarı ve isteklerine dahil etmeye daha heveslidir. Genellikle çok yüksek ahlaki standartları vardır ve genellikle kamu hizmetindeki meslekler ona çekici gelir. İyi bir karakter çözümleyicisidir, öyle dostça ve ikna edici bir tavrı vardır ki, amaçlarını gerçekleştirmede genellikle çok az zorlukla karşılaşır. Popüler bir kişiliktir ve çocuklarla mükemmel bir biçimde anlaşır.

Ağaç Kova burcu: 1925, 1985
Ağaç Kova burcu’nün vakur ve otoriter bir tavrı vardır ve genellikle girdiği her türlü işyerinde lider rolünü üstlenecektir. Kendine çok güvenir ve başkalarıyla ilişkilerinde doğrudan davranır. Ne var ki, gerçekten de değişken bir mizacı vardır ve aklından geçeni söylemekten hiç çekinmez. Müthiş bir güdüsü, iradesi ve son derece güçlü bir belleği vardır. Ağaç Kova burcu özellikle aile üyelerine vefalı ve sadıktır, çok ilgili bir yapıya sahiptir.

Ateş Kova burcu: 1937, 1997
Ateş Kova burcu’nün güçlü ve iddiacı bir kişiliği vardır ve çok çalışkan ve vicdanlıdır. Sağlam görüşlere sahiptir ve işler istediği gibi gitmediği zaman çok tahammülsüzdür. Ayrıca, o anın heyecanına kapılabilir ve çevresindekilerin görüşlerini her zaman dikkate almaz. Yine de, çeşitli liderlik özelliklerine sahiptir ve genellikle güç, zirve ve zenginlik konumlarına ulaşacaktır. Genellikle vefalı ve yakın arkadaşlardan oluşan küçük bir çevresi vardır ve ailesine çok bağlıdır.

Toprak Kova burcu: 1949
Bu Kova burcu yaptığı her işe mantıklı ve dengeli bir biçimde başlar. Amaçlarına ulaşmada hırslı ama aynı zamanda gerçekçidir ve genellikle amaçlarını gerçekleştirmek için uzun saatler boyunca çalışmaya hazırlıklıdır. Parasal ve işle ilgili konularda akılcı davranır ve çok iyi bir karakter çözümleyicisidir. Sessiz bir yapısı vardır ve içtenliği ve yakınlığı büyük ölçüde takdir edilir. Ayrıca, ailesine ve dostlarına çok vefalıdır ve görüş ve düşüncelerine başkaları tarafından sık sık başvurulur.