Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Koç burcunun yöneticisi Mars

indir2015’DE YÖNETİCİNİZ MARS’IN ROTASI

2015 yılında yöneticiniz Mars, arkadaşlıklar, bilinçaltı ve sezgi dünyanız, kötü alışkanlıklarla mücadele etme ve dilek tutma sektörünüzü hiç ziyaret etmeyecek. Kişisel gelişim ve görünüş alanınız da Mars’ın atak tavrından nasibini almayacak. Bunlar 2015’un konuları sevgili Koç.

Mars’ın iki yüzü vardır: kavgacı Mars veya mücadeleci Mars. Hangisi derseniz mücadele derim. Mücadele başanya giden, mutluluğu sağlayan yoldur. Kavga tartışmayı ve gerginliği getirir. Başka hiçbir şeyi getiremez. Temmuz 2015 boyunca Mars’ın iki tehlikeli açısıyla karşılaşacaksınız. Bir köprüde rastlaşan iki inatçı keçi gibi Mars ve Plüton kavgaya tutuşacaklar. Bundan en fazla etkilenen burç olacaksınız sevgili Koç. Mars Başak burcunda yol alırken sağlık ve günlük işlerle ilgilenmek isteyeceksiniz. Plüton uzak yolculuklar ve eğitim alanınıza güç kazandırıyor olacak. Seyahatler sağlığınızı bozabilir. İş yaşamınız hukuki bir savaşa dönüşebilir. Sağlığınızı korumaya çalışmak tek hedefiniz olmalı.

Aynı dönemde Mars bu kez Balık burcundaki Uranüs’le savaş ilan edecek. Mantık ve duygu savaşının patlaması korkunç olabilir. İç dünyanız ciddi bir sarsıntıyla savrulabilir. Beklenmedik sağlık sorunları canınızı sıkabilir sevgili Koç. 2015’de önceliği sağlığınıza vermeniz gerekiyor. Temmuz ayında Mars, Satürn’le buluştuğunda daha enerjik ama daha sorunlu bir beden taşıyor olacaksınız.

JÜPİTER KAPIYI ÇALINCA
Sevgili Jüpiter, şans ve bolluk gezegeni koca Jüpiter 2015 boyunca KARİYER sektörünüze şans getirecek. Yükselebilir, dilediğiniz konumda bir işe başlayabilir, arzu ettiğiniz gibi bir birimin başına yönetici olarak atanabilirsiniz. Yöneticilerle ilişkileriniz sorunsuz ve sıcak olacak. Keyifli, yaşamdan zevk alan insanlarla çalışabilir, patronlarınızın şen ve cömert tutumlarına tanık olabilirsiniz.

Kariyer sektörü çalışmayanlar için EVLİLİK anlamına gelebilir. 2015 boyunca evlenmek için defalarca fırsatla karşılaşacak, hatta tahmininizden daha fazla evlilik teklifi alacaksınız. Tekliflere kapalıysanız veya etrafa bakmak yerine kariyer hedeflerinize odaklıysanız fırsatları kaçırabilirsiniz. Evlenmek ve aile olmak istiyorsanız hedefe kilitlenmeyin, etrafa hızlı bir bakış fırlatın sevgili Koç.

9 MAYIS 8 EYLÜL aralığında şen Jüpiter gerileyecek. Bu kez şansı kendi başınıza bulmanız gerekecek. Desteklenmediğiniz bir alanda, kariyer konulannızla kendi başınıza çözüm bulmak zorunda kalacaksınız. Bu sırada, “Gerçekten ne talihsizim,” diye düşüneceksiniz. Oysa Jüpiter her yıl belli bir süre geriler ve şans dağıtmaz. Bu sırada başınızın çaresine bakmanızı, şans faktörü olmadan işleri yoluna koymanızı ister.

8 EylüFden itibaren Jüpiter yine elinizden tutacak ve işlerin hızla ilerlediğine tanık olacaksınız. Kariyer fırsatları peş peşe önünüze serilirken, tekliflerin ardı arkası kesilmeyecek. Şımarmadan ve kafanız karışmadan son kararı verebilmelisi niz. Zira bu fırsat 12 yılda bir kez uğruyor sevgili Koç.