Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Balık: “Fedakâr âşık”

imagesBalık kişisinin ilişkilerinde teslimiyet, fedakârlık, koşulsuz sevgi ve karşılıklı bağımlılık ön plandadır. Adeta partneri ile arasındaki sınırların tamamen çözülmesini ve tek bir kişiye dönüşmelerini arzu eder. Bu yüzden bireyselliği ön planda tutan, özgürlükçü ve duygusal açıdan soğuk kişilerle bir birliktelik yürütmesi çok zordur.

Aradığı duygusal bağı, uyumu ve koşulsuz sevgiyi kendi grubundan olan Yengeç ve Akrep kişileri ile ilişkisinde bulması mümkün olacaktır. Bu kişilerle derin duygusal paylaşımlarda bulunabilir. Toprak grubundan olan Boğa ve Oğlak kişileri ile ilişkisinde ise, arzu ettiği sahiplenilmeyi ve emniyeti elde etmesi mümkün olacaktır. Başak kişisi ile ilişkisinde, kendini tamamlanmış hissetmekle birlikte empati sorunları ile karşı karşıya kalacaktır. Başak kişisinin detaycı, gerçekçi ve duygularını kontrol etmeye odaklı yapısı ile Balık kişisinin bütüne bakan, hayalperest ve aşırı duygusal yapısı arasında tezat vardır. Ancak Başak kişisinden daha gerçekçi olmayı ve duygularını dizginleyebilmeyi öğrenmesi mümkündür.

Ateş grubundan olan Koç ve Aslan kişileri ile ilişkisinde; uyumsuzluk ve ciddi empati sorunları devreye girebilir. Bu kişilerin bencilliği ve kırıcılığı Balık kişisine itici gelecektir. Yay kişisi ile ilişkisinde ise; güç savaşları ve çatışmalar ortaya çıkabilir. Yay kişisinin aşırı özgürlükçü ve bireyselliği ön planda tutan yapısı ile Balık kişisinin bireyselliği aşarak bütünleşmek isteyen yapısı uyumsuzdur. Hava grubundan olan Terazi ve Kova kişileri ile ilişkisinde; ciddi krizler devreye girebilir. Bu kişilerle ilişkilerinde aradığı duygusal derinliği bulamaz. İkizler kişisi ile ilişkisinde ise; güç çekişmesi ve çatışmalar ortaya çıkabilir. İkizler kişisinin bireyci ve yüzeysel yapısı ona itici gelecektir.