Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


4-5-6 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

4 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Sürükleyici, temkinli, bonkör.

Olumsuz özellikleri: Sürekli talep eden ve eleştiren.

Etrafına pırıltılar saçan birisiniz. İnce ve sanatkar ruhunuz sayesinde karşınızdakileri bir anda etkileyebiliyorsunuz. Yaptığınız işte, planlarınız ve istekleriniz tam olarak tatmin olmadığı zaman kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Bunun en önemli sebebi, canlı bir hayal gücüne, hareketli, işlek bir zekaya sahip olmanız. Çok yetenekli bir edebi kafanız olduğundan bir yazar veya politikacı olabilirsiniz.

5 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Duygulu, artistik, empatik.

Olumsuz özellikleri: Çabuk sinirlenen, aşırı heyecanlı, ifrata kaçan.

Dikkatli bir zihinsel yapınız var. Ancak zekanızın bir başka özelliği anlaşılması zor oluşu. Güzel sanatlara karşı yeteneklisiniz. Edebiyata, sanata, yazıda derin bir ilginiz var. Bu ilgi ve yeteneklerinizle siz gerçekten verimli bir yazar olabilirsiniz. Yaşamınız boyunca güçlü ve etkili dostlarınızdan yardım göreceksiniz. Duygularınızın derinliği sizin kimi zaman kendinizi topluluk içinde yalnız hissetmenize sebep olabilir.

6 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Bilgili, yetenekli, bonkör.

Olumsuz özellikleri: Kılıkırk yaran, müşkülpesent, burnu havada.

Dikkatli bir zihne sahipsiniz. Zekanız belirgin derecede kültürlü ve keskin bir muhakeme gücü ile donatılmış. Etkileyici kişiliğiniz ve enerjinizle bireysel ilişkilere yönelik işlerde başarı gösterebilirsiniz. Aşk meselelerindeki talihsiz girişimlerinizden dolayı şahsi yaşantınızda çeşitli hayal kırıklıkları olabilir. Sorunların asıl sebebi, yanlış yorumladığınız duygular. Aşka bu kadar değer vermeniz kimi zaman çok fazla incinmenize sebep oluyor.

4-5-6 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _11.jpg