Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


28-29-30 Nisan Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

28 NİSAN

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Çekici, işbirliğine yatkın.

Olumsuz özellikleri: Utangaç, gereğinden fazla ciddi, çekingen.

Çevrenizdeki insanlar tarafından çoğu zaman gereğinden çok daha ciddi gözüktüğünüz için soğuk olarak nitelendiriliyorsunuz. Bu durum, sizi ilk kez tanıyanlar tarafından çok saygın olarak değerlendirilmenizi sağlıyor. Diğer yandan diplomat yeteneklerinizi geliştirmeniz durumunda, bu durumu avantaj haline çevirmeniz çok kolay. Başkalarının işinde çalışmak yerine kendinizin patronu olmak sizin için daha uygun. Ailesine karşı duygusal ve iyi yürekli birisiniz.

29 NİSAN

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Aklı başında, istikrarlı, saygın.

Olumsuz özellikleri: Sert, gururlu.

Yapıcı ve çözümcü bir zihin yapısı, inatçı denebilecek bir mizaca sahipsiniz. Karakterinizin dışardan en kolay belirlenebilen özelliği, kendinizi ifade etmeniz konusunda net bir davranış sergilemeniz. Sorunları çözmek konusunda pratik önerileriniz keskin zekanızın en iyi ifadesi. Öte yandan inatçı olmaya ve kayıtsızlığa doğru bir eğiliminiz var, bundan en kısa sürede sıyrılmaksınız. Toplumdaki örf ve adetlere aldmş etmez, içinizdeki sesi dinlemezseniz, kendinizi bir anda aşın bir uçta bulabilirsiniz.

30 NİSAN

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Çalışkan, neşeli.

Olumsuz özellikleri: Gereğinden fazla bağlılık, kalite düşkünlüğü.

Siz “hayır!” demesini kesinlikle bilmiyorsunuz. O yüzden insanların başı sıkıştığı zamanlarda yardım istemek için hatırladıkları ilk kişi sizsi-niz. İyi bir iletişim yeteneğiyle uzağı görebiliyorsunuz. Bu yönünüz iş ve ticaret hayatında sizi başarıya taşıyacaktır. Yaşamınızın çeşitli devrelerinde akrabalarınız vasıtasıyla kazançlar sağlayacaksınız. İnsanları neşelendirebilme yeteneğiniz arkadaş çevrelerinde kolayca ilginin odağı olmanızı sağlıyor.

28-29-30 Nisan Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _4.jpg