Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


16-17-18 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

16 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Canlı, duygusal

Olumsuz özellikleri: Karamsar, değişken, şıpsevdi

Duygularınızı o kadar açık yüreklilikle ifade ediyorsunuz ki, işte veya özel yaşamızda da karşınızdakiler-den aynı samimiyeti bekliyorsunuz. Canlılığınız ve duygusallığınız insanları size çekiyor, ama seksiliğini-zin de karşınızdaki insanı etkilemekteki rolü büyük. Sevdiklerinize karşı çok şefkatli ve sıcaksınız, ama değişken ruh haliniz ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor. Uçarılığınızı bir tarafa bırakın ve insanların size biraz daha güvenmelerini sağlayın.

17 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Merhametli, kuralcı, dürüst

Olumsuz özellikleri: Haşin, alıngan, melankolik

Dünyayı siyah-beyaz olarak görüyorsunuz ve inandığınız doğruların dı-şarda kaldığı bir çerçeve içinde yaşıyorsunuz. Arkadaşlarınıza bağlı olduğunuz kadar kurallarınıza da bağlısınız ve bu yüzden işle, arkadaşlığı kesinlikle birbirine karıştırmıyorsunuz. Romantik ilişkilerden hoşlanıyorsunuz, ama yine kurallar koyup bunlara uyacak birini arıyorsunuz. Sevilmeyi seviyorsunuz, incitilmekten çok korkuyor ve duygusal bir eksiklik hissettiğiniz anda ilişkiye son veriyorsunuz.

18 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Saygılı, sevecen, güvenilir

Olumsuz özellikleri: Hoşgörüsüz, kederli, eleştirici

Adanmışlığa örnek olacak bir kişiliğe sahipsiniz ve etrafınızdakileri nasıl mutlu edeceğinizi biliyorsunuz. Her ne kadar çevrenizdeki insanları — motive etmeye çabalasanız da, en ufak bir aksaklıkta sabır gösteremiyorsunuz. Aşk hayatınızda, bağlılığa ve kararlılığa önem veriyorsunuz. Bu yüzden de, kendinize layık olmadığını düşündüğünüz biriyle beraber olmaktansa yalnızlığı tercih ediyorsunuz. İlişkilerinizi yeniden gözden geçirmenizde fayda var.

16-17-18 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _6.jpg