Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


16-17-18 Mart Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

16 MART

Burcu: Balık Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Akuamarin Olumlu Özellikler: Aktif, etkili, şairane

Olumsuz Özellikler: Hayalci, kompleksli

İş yerinde bir enerji küpüsünüz, evde ise ayağınızı uzatıp rahatlıyorsunuz. Mum ışığında yemek yemekten hoşlanan, romantik bir sevgilisiniz. Hayalcisiniz ama ailenizi geçin-dirmeyi asla ihmal etmiyorsunuz. Dekorasyona meraklısınız, evinizi rahat ve şık döşemişsiniz. Dostlarınız sık sık sizi ziyarete geliyorlar.

17 MART

Burcu: Balık Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Akuamarin Olumlu Özellikler: Yaratıcı, sevecen

Olumsuz Özellikler: Uçuk kaçık, sorumsuz

Herkes tarafından yaratıcılığınız kabul ediliyor. İnsanlar sizin uçarı tarafınıza aşık oluyorlar. Fakat sizin uzun süreli ilişkilere pek tahammülünüz yok. Ama çocuklara olan sevginiz ve aşka olan tutkunuz bir gün ağır basacak. O zaman, sizin gibi birinin de bağlanabileceğini göreceksiniz. Küçük rahatsızlıklara dikkat etmelisiniz. İlerde sorun olabilir.

18 MART

Burcu: Balık Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Akuamarin

Olumlu Özellikler: Sadık, ümitli Olumsuz Özellikler: Aşırı iyimser, yapışkan

Şartlar sizi çok yormuş, ama siz kolay kolay yılmıyorsunuz. Dayanıklılığınız sayesinde, her savaştan galip çıkıyorsunuz. Ailenizden ve arkadaşlarınızdan aldığınız destek, başarılarınızı daha bir tatlı kılıyor. Sevgilinizin sadakatine hayransınız. Dostlarınıza veya ailenize hayallerinin peşine düşmelerini tavsiye ediyorsunuz. Bu gün ne kadar kötü hi-sederseniz hissedin, yarın güneşin tekrar doğacağına inananlardansınız.

16-17-18 Mart Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _1.jpg