Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


13-14-15 Aralık Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

13 ARALIK

Burcu: Yay Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Turkuaz Olumlu özellikleri: Aydınlatıcı, bilgili, sözüne sadık

Olumsuz özellikleri: Ukala, ikna olmayan

Kendinizden olduğu kadar çevrenizden de yüksek beklentileriniz var. Mükemmeliyetçi olsanız da tutarlılığınız sayesinde çevrenize iyi bir örnek oluşturuyorsunuz. O yüzden, özellikle iş hayatınızda saygınlık kazanıyorsunuz. Aşk hayatınızda karşınızdakini sık sık eleştirme hatasına düşebilirsiniz. Ancak biraz sabır ve hoşgörüyle aradığınız romantik aşkı yaşayabilirsiniz.

14 ARALIK

Burcu: Yay Uğurlu sayısı: 8 Uğurlu taşı: Turkuaz Olumlu özellikleri: Yaratıcı, özgün

Olumsuz özellikleri: Yalnız, bunalımlı, asosyal

15 ARALIK

Burcu: Yay Uğurlu sayısı: 9 Uğurlu taşı: Turkuaz Olumlu özellikleri: Popüler, geniş görüşlü, iyi niyetli

Olumsuz özellikleri: Değişken, kararsız, baskın

Sizi diğerlerinden ayıran oldukça özgün zevkleriniz ve ilgi alanlarınız var. Çevrenize neşe saçıyorsunuz. Sizi çekemeyenler zalim eleştirilerde bulunabilirler. Ancak kendinize olan güveninizi yitirmeyin. Çünkü en sadık dostunuz yine kendinizsi-niz. Sizinle yakın ilişkiye girenler oldukça şanslı. Çünkü siz onlara özel olduklarını hissettiriyorsunuz.

Kendinizin olduğu kadar başkalarının da ufuklarını genişleten bir yapıya sahipsiniz. Yaşama sevinciniz ve bitmez tükenmez öğrenme isteğiniz sayesinde çevrenize enerji saçıyorsunuz. Sizin ideal hayat arkadaşınız da sizin bu enerjinizi takdir eden ve bağımsızlığınıza saygı gösteren bir dost olacak.

13-14-15 Aralık Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri_3.jpg