Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


1-2-3 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

1 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: İdareci, temkinli, bonkör.

Olumsuz özellikleri: Olumsuz, sürekli talep eden ve eleştiren.

Açık olarak gözüken şu ki, sizin becerikli bilimsel ve çözümcü bir zekanız var. Buluş içeren bilimsel konulara meraklısınız. Hamarat ve dürüst birisi olarak tanınıyorsunuz. Dostlarınızla kurduğunuz ilişkilerinize bağlısınız. Bu görünümünüz sizin ileride dostluktan zarar görmenize sebep olabilir. Politik bir kariyer için oldukça yetenekli sayılabilirsiniz. Kimi zaman gösterdiğiniz çocuksu davranışlar sizin çevreniz tarafından daha da yakın birisi olarak tanınmanızı sağlıyor.

2 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Sakin, etkin fikirler üretebilen, makul.

Olumsuz özellikleri: Hantal, beceriksiz, zerafetten uzak.

Akim ve mantığın sakin sesisiniz. Çevrenizdeki insanların sıkıntılı anlarında bir melek gibi yetişiyorsunuz. Bu özelliğiniz gereğinden fazla sorumluluğu bir arada yüklenmenize sebep oluyor. Duygusallığınızdan dolayı romantik bir sevgili sayılırsınız. Öte yandan bu özellikleriniz sizi oldukça sevilen bir aile bireyi haline getiriyor. Kişiliğinizin bir diğer özelliği olan inandırıcılık sayesinde satış ve pazarlama alanında bir kariyerde başarısız olmanız için hiçbir sebep yok.

3 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 8 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Olayları analiz eden, çekici.

Olumsuz özellikleri: Olumsuz, kendisini kandıran.

Siz bir idareci olarak doğmuşsunuz. Bir rutin içerisinde hareket eden işleri düzenlemek sizin yeteneğiniz. Bu düzenlemeyi yaparken öte yandan da insanlara nazik ve şefkatli davranarak herkesin daha verimli çalışmasını sağlıyorsunuz. Coşkulu ve cömert bir mizacınız var. Oldukça güçlü inandırıcılığınız sayesinde bir takım ruhu oluşturmak sizin için çok basit ve aynı zamanda eğlenceli.

1-2-3 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _5.jpg