Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Zihin Kontrolü ve Korkunç Dünya Komplosu Gerçeği

Komplolar Gerçekten Var mıdır?
Cahil, umursamaz ve yanlış bilgi sahibi kimseler, İlluminati’nin varlığına bile inanmazlar. Bu aptal insanlar, “Komplolara ve komplo teorilerine asla inanmam,” diye övü nürler. Bazıları da aptalca bir sırıtışla yüzlerini buruşturarak, “Komploların olması asla mümkün değil; dünyanın düzeni böyle değildir,” diye iddia ederler.
Gerçekten mi? Komplolar asla mümkün değil mi? Ne kadar derinliksiz ve vukufiyetsiz bir ifade bu. Alaycı ve şüpheci kimse ler aslında çok tehlikeli bir yalanlama durumu içerisindedirler. Gerçekler onların görüşlerini desteklemiyor. Tarih kitaplarımız bugün önemli ölçüde eksiklikler içerse ve hâkim olan politik doğruları yansıtmak üzere yeniden yazılmış olsa bile, komplolar hakkındaki gerçekler, tarihin her döneminde görülür.

indir (1)Zihin Kontrolü ve Korkunç Dünya Komplosu Gerçeği
Yeryüzünde yaşayan ve dünya kurulalıdan beri boğazlanmış kuzunun yaşam kitabında adı yazılmamış olan her insan ona tapacak.

Tek bir dünya tiranlığı kurmak üzere, tüm insanların koyun gibi güdülmesine yol açacak ve Batılı dünyayı yok etmeyi amaçlayan bir dünya komplosunun var olduğunu iddia ediyorum.

A.K. Chesterton Yeni Mutsuz Efendiler
Toplumun görünmeyen mekanizmalarını kendilerine göre yönlendiren kişiler aslında, ülkenin gerçek yöneticileri olan gizli hükümetin üyeleridir. Bizim zihinlerimiz çoğunlukla asla adlarını işitmediğimiz kişiler tarafından şekillendirilir ve yönlendirilir.

Walter Bernays Propaganda
Onlar gizlilik içerisinde bir araya gelir ve sinsi komplolar tezgâhlarlar. Tanrı’ya ve onun sadık kullarına karşı planlar yaparlar. Dünyanın her yerindeki ortalama çalışan insanların zararına olacak ve kendilerini zenginleştirecek şekilde, Anansa! piyasaları manipüle ederler. Çeşitli ihtilalleri örgütler ve ihtilalci siyasi ve dinî doktrinler icat ederler. Kendi fikirlerini yaymak ve muhaliflerini adaletsiz bir şekilde bastırmak için

“Dinleyin şimdi ey zenginler, başınıza gelecek felaketlerden ötürü feryat ederek ağlayın. Servetiniz çürümüş, giysinizi güve yemiştir. Altınlarınız, gümüşleriniz pas tutmuştur. Bunların pası size karşı tanıklık edecek, etinizi ateş gibi yiyecektir. Son günlerde servetinize servet kattınız. Bakın, ekinlerinizi biçmiş olan işçilerin haksızca alıkoyduğunuz ücretleri size karşı hay kırıyor. Orakçıların feryadı, tüm güçlere egemen olan Rabb’in kulağına erişti. Yeryüzünde zevk ve bolluk içinde yaşadınız. Boğazlanacağınız gün için kendinizi besiye çektiniz. Size karşı koymayan doğru kişiyi yargılayıp öldürdünüz.”

Incil’de, Illuminati ve onun uşakları için çok sert sözler vardır. Ama Tanrı’ya inanan ve güvenenler için, Tanrı’nın geleceği ve ezilmişlere ve haksızlığa uğramışlara merhamet edeceği vaadi de mevcuttur:
“Öyleyse kardeşler, Rabb’in gelişine dek sabredin. Bakın, çift çi ilk ve son yağmurları alıncaya dek toprağın değerli ürününü nasıl sabırla bekliyor! Siz de sabredin. Yüreklerinizi güçlendirin. Çünkü Rabb’in gelişi yakındır. Sıkıntıya dayanmış olanları mutlu sayarız. Eyüp’ün nasıl dayandığını duydunuz. Rabb’in en sonunda onun için neler yaptığını bilirsiniz. Rab çok şefkatli ve merhametlidir.” (Yakup 5:7 8, 11)