Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


YILDIZ XVII (DURUM) DÜNYA (XXI (MÜCADELE)

YILDIZ XVII (DURUM) DÜNYA (XXI (MÜCADELE)Durumumuz, üstün değer ve hikmet çağrısı yapıyor. Bu yetenek, durumumuzu çözmeye çalışırken, bize destek olacaktır. Ayrıca bu yeteneğimiz, durumumuzla ilgili, kendine göre konuyu etkilemeye çalışan hiç kimsenin emri altında kalmamamıza yardım eder. Belki de sorunun arkasındaki enerji, başkasmdan kaynaklanıyor ve biz bu konunun önemi anlamakta, zorluk çekiyoruz. Aynı anda Yıldız kartı, sorunumuzun çözeceğimizin ve ruhani başarı sağlayacağımızın, farkında olmamız gerektiğini hatırlatır.

Durumumuz, kazanca veya iç dengemizi korumaya sebep olurken; bize, gerçeğin peşinden koşmamızı ve doğru yolda olduğumuzu söyleyen, iç rehberimizin de farkına varıyoruz.

Bu şiddetli durum için, çok mükemmel bir mücadele olacaktır. Ayrıca mücadelemiz, elimizin altında olan tüm kaynaklan kullanarak, bütünleme peşinden gitmeye, bizim başarımızı kıskananların dikkatimizi dağıtmalanna ve engel olmalarına, izin vermememizi sağlayacaktır. Dünya kartı, aynca çabalann ödülünden, bahsediyor. Durumumuzun diğer bir yönü, çabalarımızın etkisinin, gelecekteki yeni başarılarımızı etkileyeceğini anlamamızdır. Bize, iç arzular ve dünyevi beklentiler arasında, denge kurmamız gerektiğini anlatır. Ve bize daha serbest olmak için, şüpheleri arkamızda bırakmamız gerektiğini söyler.

Bu iki kart beraber çekildiğinde, soru kimden gelirse gelsin, onu çözmek için yapmamız gerekeni yaparsak, daha güvencede, emin, sevecen ve huzurlu olacağımızı anlatıyor. Başkaları da, bunun farkında olacaklardır.
Bir sonraki yayma, 1 temel ilk örnek özelliklerin birisi (Kahin) ile O’nun iç güçlerle uğraştıktan sonra gelen “İnce” özelliklerinin, ilişkisinden bahsediyor.