Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


YIKMA ALIŞTIRMALARI YENİ

Düz Bir Kozmik Denizdeki Dalgacıklar1. Olaylara sabit ve katı bir bakış açısıyla bakıp, detaylarda kaybol mayın. Stres yüzünden, insanlardaki ya da nesnelerdeki derinliğin gittikçe daha da az farkına vardığınızı fark edin, bu sizin değerlendirme yapma yetinizi de olumsuz etkilemektedir.

2. Bakmak büyük ölçüde duruşunuzdan ve zihinsel durumunuzdan etkilenir. Bakış tarzınızı genelde alışkanlıklarınız belirler ve görebileceklerinizi büyük ölçüde sınırlar. Örneğin, başa çıkmakta zorlandığınız bir insana bakmadan önce ayaklarınızın üstünde hafifçe yükselin, çenenizi öne doğru çıkarmadan başınızı biraz geriye doğru alın ve onun da bir parçası olduğu manzaraya geniş bir açıdan uzun uzun baktığınızı düşünün. Onun dünyanın merkezi olduğunu zannetmeyin ancak bu dünyanın bir parçası olduğunu da unutmayın.

3. Ne yaptığınızı anlayamadığınız, bazı durumlarda önünüzü göremediğiniz düşüncesine bir son verin. Asıl yapmanız gerekenlerden kaçarak, sadece bir yolcu gibi davranamazsınız. Hayatı, çalıştığınız ve rahatladığınız zamanlar diye parçalara ayırmayın. Doktor muayenehanesinde beklerken bile, eğer siz o anda gerçek durumu görebiliyorsanız, sizin için o zaman son derece yapıcı bir tecrübeye dönüşebilir.

Dünyanın karşı karşıya kaldığı problemlerle başa çıkmasını sağlayacak yeni zekâ fırsatları arayan bir zekâ avcısı olun. Problemler eğer gerçekse, unutmayın ki sadece sizin probleminiz değildir. Başkalarının yaşadıkları zorlukların sizinle kişisel olarak bir alakası olmasa bile, mesajlar gönderin, yazın, yeni zekâ iç görülerinizi diğer insanlarla da paylaşın. Sadece problemleri çözmek için değil, hayatın daha pek çok alanında yeni çözümler üretebilmek için kendinizi yetiştirin.