Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yeteneği Ortaya Çıkarmak

Bir bara, kulübe ya da bir partiye ilk adımını attığında, salonun içini açılmış gözlerle ve ağzının suyu akarak inceleme. Modern bir kız  nasıl zekice davranılacağını bilir. Çekici Prens dans pistinde karidesli börek atıştırıyor olabilir, ama onu bulmak için zamanın var. Arkadaşlarını bul. Bara git ve şöyle bir dolaş. Lavaboya git ve rujunu kontrol et. Bu birkaç doğal hareket sana tesadüfi olarak uygun erkeği yakalaman için birçok şans verecektir. Aşk kimseyi beklemez diyenler yalan söylüyorlar. Eğer çok aceleci davranıp, salonu dünyaya yeni inmiş bir uzaylının xray ışınlarıyla incelediği gibi incelemeye başlarsan, arkadaşlarının canını sıkmanın ötesinde aynı zamanda umutsuz görünürsün.

Yeteneği Ortaya Çıkarmak İçin Küçük İpuçları:
* Evsahipliğini kim yapıyorsa orada hazır bulunan bekârları sor.
* Eğer bir ev partisindeyseniz, şampanya veya kanepe tepsisini misafirler arasında dolaştırmayı teklif et, böylece alyanslı parmakları kontrol edebilir ve ufak ufak sohbet konusu açabilirsin .
* Bara ya da tuvalete arkadaşlarınla birlikte gitme. Dedikodu yapmak ve gevezelik etmekle o kadar meşgul olursunuz ki, etrafı görmeyi unutursun ve ilgili erkekler bu kalabalıkta bir gülümseme veya göz temasında bulunmak için pek hevesli olmazlar.
* Hızlı bir eleme yapabilmek için kendine bazı kurallar belirle; eğer yalnızca uzun boylu erkeklerle ilgileniyorsan, gözünün bodurlara kaymasına izin verme.
* Çok erken sarhoş olma ve gözlerin iyi görmüyorsa lensini veya gözlüğünü unutma. Zamanını tipin olmayan birisiyle flört ederek harcamak istemezsin ya da salonda doğacak fırsatları kaçırmak istemezsin.

Bir Bağlantı Kurmak
Onu gördün, harika biri, top sürmeyi durdurdun ve nihayet dizlerin titremeden dik durabiliyorsun. Onun ilgisini nasıl üzerine çekebilirsin? Deli gibi el sallama ya da kalabalığın içinde bağırma. Dans pistine doğru ay yürüyüşü dansı yapmaya da kalkma sakın. Daha sıradan davranabilirsin. Erkekler bizim düşündüğümüz kadar aptal değillerdir. Öpüşmeye hazır olduklarında, onlar öyle davranmazlar.

ask