Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yeni görülen uçan daire vakaları

ASOR ADALARI

9 Temmuz 1965 – Santa Maria havaalanının üzerinden geçen ve yaklaşık olarak 8000 ile 10.000 metre yüksekliğinde bulunan bir Uçan Daire alanın bütün saatlannı durdurdu.

AVUSTRALYA

3 Mayıs 1965 – Canberra’da, aralarında üç meteoroloji uzmanı bulunan bir topluluk, gökte büyük ve parlak bir nesne gördüler. Yüksekliklerde dolaşan nesne, birden durup yerinde sallanmış; yaklaşmış ve bir parlayıp bir sönerek hızla güneydoğu yönüne doğru yol almış.

BREZİLYA

26 Temmuz 1961 – Sao Paulo havaalanına inen pilot Jose Guilhermo Saez’in basma verdiği demeçten: “Altık Uçan Dairelere inanıyorum! Arkadaşlarım, ben ve uçağın 13 yolcusu bir Uçan Dairenin çılgınca bir hızla çevremizde uçtuğunu tanıklayabiliriz, sao Paolo’nun üzerinde gördüğümüz nesnenin şekline ve hızına dünyadaki hiçbir uçak sahip olamaz.”

GÜNEY VİETNAM

Haziran 1968 – Kuzey ve Güney Vietnam arasındaki serbest bölgenin üzerinde Uçan Daireler görülmesi Saygon ve Hanoi gizli servislerini günlerce uğraştırdı. Was-hington’dan gelen bir emirle, 15-16 Haziran gecesi askeri uçaklar Uçan Nesnelerin peşine düştülerse de bir sonuca yanlamadı.

NİKARAGUA

Mart 1966 – Managua’nın yakınındaki Las Mercedes denetleme kulesinin görevlileri, açık mavi renkte, olağanüstü bir hızla hareket eden, dik virajlar alan bir Uçan Daireyi tespit ettiler.

PARAGUAY

29 Nisan 1966 – Asundon şehri üzerinde, biri büyük biri küçük iki parlak küreden bileşik bir Uçan Nesne görüldü. Bu oldukça değişik Uçan Nesnenin ön kısmında a-çlan pencerelerden içindeki ışık seziliyordu.

Bu epey uzun, ilginç diziyi Avrupa’da yer alan birkaç olayla tamamlayalım.