Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


YENİ AY MEDİTASYONU

YENİAY MEDİTASYONU
1415 gün önceki Dolunay’m ardından, Ay Hilal oluyor. Eskiler Hilal’i gördüğünde dilekte bulunurlardı. Hâlâ dua eden, niyette
bulunanlar var. Yeni Ay ile birlikte yeni bir döngü başlar. Yeni oluşumlara başlayabilirsiniz. Ay tekrar kalınlaşmaya başlayacaktır. Hayatımızda arttırmayı istediklerimize, çoğalmasını istediklerimize odaklanarak yapacağız meditasyonumuzu. Yeni bir işe girebilir, bir kursa başlayabilir, yeni bir mekana taşınabilir, yeni bir ilişkiye başlayabiliriz. Ama zayıflamak için rejime başlamak için uygun bir dönem değildir. Çünkü ay kalınlaşacak. Zayıflama rejimine başlamak için ideal zaman Dolunay ertesidir.
Yeniay Meditasyonuna başlamadan önce, hayatınızdan çıkarmak istediklerinizi, azaltmak istediklerinizi, vedalaşmak istediklerinizi bir kağıda yazabilirsiniz. Dileklerinizi yazdığınız kağıdı meditasyonunuzdan sonra, yakabilir, nehre ya da denize atabilir ya da toprağa gömebilirsiniz. Böylelikle isteklerinizi Evren’e ilettiğinizi gösterirsiniz. Ama bunları yapmanız şart değil, gönülden yaptığınız Meditasyonunuz da yeterli olacaktır. Gözlerimizi kapatıyoruz. Olabildiğince derin nefes alıyoruz, oksijen içimizde yayılıyor, yavaş yavaş soluğumuzu dışarı verip, acele etmeden, bir süre nefessiz kalıyoruz. Bir süre bu şekilde soluklanarak, kendimizi meditasyonumuza hazırlayalım ve şimdi niyetimizi edip, nefesimize de dikkat ederek, meditasyon cümlelerimizi söyleyelim.
Niyet: “Kendimi Jüpiter’in Bolluk Bereket enerjisine açıyorum.”
Nefes alırken: “Hayatımda artmasını istediğim tüm olumluluklar için, Jüpiter’in gücünü içime çekiyorum.”
Nefesimiz içimizde yayılırken: “Güzelliğim, neşem, yeni sağlıklı hücrelerim, keyfim, mutluluğum, param, yaratıcılığım, işlerim v.b. sevgiyle artıyor.”
Nefesimizi verirken: “Yeni Ay’ı saygıyla selamlıyorum.” Nefessiz dururken: “Jüpiter’e saygılarımı sunuyorum.” Tekrar nefes alıyoruz,ve devam ediyoruz. En az 7 kere tekrarlamanızı tavsiye ediyorum. Daha uzun yapmak isteyenlere, 7’nin katlarını öneririm. Meditasyonunuz bitince, zamanınız varsa, kalkmak için acele etmeyin. Bu güzel anın, huzur dolu ve yapıcı enerjilerinin tadını çıkarmak için, biraz daha meditasyon konumunuzda kalabilir, kendinizi şımartabilirsiniz. Unutmayın bu hayatta en önemli kişi sizsiniz.

(2) Yorum Ekli

  1. hasan erhan22 Nisan 2014 Cevapla
    sahaja yoga mı
  2. nurten08 Haziran 2013 Cevapla
    beni seviyormu.

15 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)