Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yengeç burcu’un Gelecek Yılı İçin Tavsiyeler

indir GENEL BEKLENTİLER

Becerikli ve koşullara uyumlu olarak, Yengeç burcu, yılın getireceği fırsatları en iyi biçimde değerlendireceği gibi, bilgi ve becerilerini de artıracaktır. Kişisel gelişim için iyi bir yıl.

MESLEKİ BEKLENTİLER
Yengeç burcu’un olumlu biçimde ilerlemesine olanak sağlayan pek çok ilginç fırsat ortaya çıkacaktır. Yıl boyunca, ortaya çıkan durumları en iyi biçimde değerlendirmelidir ve uyum gösterme yeteneği işine çok yarayacaktır. Eğer eğitim ya da yeniden eğitimle becerilerini daha da geliştirebilirse, bunun, beklentilerini dikkate değer bir biçimde artıracağı gibi, kendisi için varolan fırsatların kapsamını geliştireceğini de görecektir.

PARASAL DURUMLAR
Genel olarak olumlu bir yıl. Ne var ki, sorunlardan kaçınmak için, Yengeç burcu, yükümlülüklerini ve gelecekteki zorunluluklarını karşılamak için kendisine yeterli miktarda para ayırdığından emin olarak, parasal durumlarını iyi idare etmelidir. Bu olumlu bir yıl olabilir, ama gönül rahatlığı ya da yersiz tehlikeler için uygun bir yıl değildir.

BAŞKALARIYLA İLİŞKİLER
Hem ev yaşamı, hem de sosyal olarak yoğun bir yıl. Yengeç burcu her şeyi göz altında bulundurmaktan ve pek çok etkinliğe katılmaktan hoşlanabilse de, üstlendikleriyle ilgili olarak da gerçekçi olması gereklidir. Ayrıca, başkalarının görüşlerine çok dikkat etmesi de önemlidir. Romantik ilişkiler ve yeni dostluklar kurmak için iyi bir yıl.