Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yengeç Burcunun Sevdiği Şeyler

indir (1)Yılın geri kalanında, Yengeç burcu uyanık kalıp, kendini içinde bulduğu durumları en iyi biçimde değerlendirmesi gereklidir. Kuşkusuz, bunlar ideal olmayabilir, ama Ejderha yılı Yengeç burcu’a öğrenip deneyim kazanması için harika bir fırsat sağlar. Buna ek olarak, Yengeç burcu yakın geçmişteki olayların ve alması gereken kararlarm sonucu olarak sıklıkla olumlu gelişmelerin ortaya çıktığını görecektir. İlerleme ve başarı sıklıkla daha zorlu zamanları izler ve Ejderha yılı Yengeç burcu’ı kendi yılında bekleyen fırsatlar için yolu açmaya çok yardımcı olacaktır.

Olması yakın yükselişin ışığında, Yengeç burcu gelecek 12 ay boyunca neyi başarmayı, özellikle mesleğinin ne yönde gelişmesini istediğini düşünmekle iyi eder. Şimdi düşünceler oluşturarak ve bunların köklenmesini sağlayarak, daha büyük bir yön duygusunun yanısıra hırslarını fark etmek için ek bir dürtü de elde edecektir. Buna ek olarak, Ejderha yılının daha ileriki dönemlerinde, Yengeç burcu, bir kenara ayırıyor olabileceği her türlü iş ve iletişim gibi, sahip olabileceği her türlü önemli konuyla uğraşmak için toplu bir çaba göstermenin yararlı olacağını görebilecektir. Şimdi bunlarla uğraşarak, Yengeç burcu yalnızca bunların yoldan temizlenmesiyle rahatlamış olmakla kalmayacak, ayrıca yılın sonundaki tatil döneminin zevkini çıkarmak ve 2015 yılına oldukça yenilenmiş olarak başlamak için de kendini daha özgür hissedecektir.

Kişisel olarak, Ejderha yılının daha sonraki bölümü Yengeç burcu için, hem ev hem de sosyal yaşamında belirtilen pek çok hoş olayla iyi geçecektir. Yolculuk konusundaki beklentiler de olumludur ve Yengeç burcu bu süre boyunca bir yerlere gitmek için her türlü fırsatı en iyi biçimde değerlendirmelidir. Ne var ki, parasal konularla ilgilenirken, her zamanki tedbirli oluşunun kaybolmasına izin vermemelidir. Ejderha yılı tehlikeli ya da spekülatif şans işlerine girmek ya da fazla harcama yapmak için bir yıl değildir.

Ejderha yılı Yengeç burcu için meydan okuyan bir yıl olsa da, Yengeç burcu bundan daha akıllı, daha deneyimli ve şimdi kendini bekleyen heyecanlı dönemlerden yararlanmak için çok iyi konumlandırılmış olarak çıkacaktır.Yengeç burcu Yılı 24 Ocak’ta başlar ve neredeyse Yengeç burcu için biçilmiş kaftan gibidir. Yalnızca dikkate değer bir ilerleme yapacağı değil, ana amaçlarından bazılarını fark edebileceği de bir yıldır. Yengeç burcu bunlardan bazılarını başarmak için uzun bir süre çalışmış olacaktır, ama ısrarı ve sabrı iyi ödüllendirilecektir. Bu başarılar Yengeç burcu yaşamının hemen hemen her alanını kişisel yaşamını, ilişkilerini, hobilerini, ilgi alanlarını ve işini ilgilendirebilir, ama 2015 yılında neredeyse tüm Yengeç burcular kendilerini gerçekten sevindirecek sonuçlar elde edecek ya da gelişmeler göreceklerdir. Bu ilginç bir yıl olacaktır.

Uğurlu özelliklerin ışığında, Yengeç burcu kendi en kızgın arzularından bazılarını elde etmek için iki misli çaba harcamasına gerçekten de değecektir. Kuşkusuz, son 12 ay boyunca koşullar her zaman kendi lehine olmamış olabilir. Ama bazı Yengeç burcuların gözü açılacaktır ve şu an geçmişi geride bırakmanın, bugüne odaklanmanın ve geleceği inşa etmenin tam zamanıdır. Bu, sonuç olarak, Yengeç burcu kendi Çin yılıdır ve gerekli çabayı göstererek koşulların kendi lehine ne kadar çabuk dönmeye başladığını hemen fark edecektir.

Yengeç burcu, işi sözkonusu olduğunda bu, pek çok Yengeç burcu yeteneklerini ve deneyimlerini daha etkin bir biçimde kullanmak için uygun zamanın gelmiş olduğuna karar verme Yengeç burcu ayrıca yıl boyunca parasal durumunda dikkate değer bir gelişme de bekleyebilir. Ne var ki, parasal durumuyla ilgilenirken, evi için döşeme ve eşya, yolculuk ve dinlenme gibi belirli amaçlar için bir kenara düzenli miktarda para ayırmanın yanısıra, uzun vadeli birikimlerini artırmanın da yararlı olacağını görebilir. Pek çok Yengeç burcu, yıl boyunca, gardroplarını geliştirerek, kurslara kaydolarak, kitap ya da
Neredeyse bütün yıl iş konuları beklentileri açısından olumludur, ama Şubat ve Mart ayları, yılın son çeyreği daha fazla ilerleme için fırsatlar sağlayarak, bazı hoş gelişmelere sahne olabilir.