Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yengeç Burcu Genel Falı

indirÖzellikle ödüllendirici bir yıl olacaktır. Sonuç olarak, izlenecek fırsatlar konusunda ihtiyatlı olacak ve olası fırsatlarla ilgili gerekli araştırmayı yapmaya başlayacaklardır. Eyleme geçerek, bazı ideal fırsatların yakında ortaya çıkacağını göreceklerdir. Girişimcilik isteği olan bütün Yengeç burcular için, bir fikir dikkate değer bir biçimde gelişebilir, ama yine, olumlu özelliklerden yararlanmak için, Yengeç burcu gerçekten de eyleme geçmesi ve düşüncelerini izlemesi gereklidir.

İş arayan Yengeç burcular için bu, pek çoğunun ısrarlarının ödüllendirildiğini görmesiyle, olumlu bir yıl olacaktır. Araştırmalarına yardımcı olması için, bu Yengeç burcular bunların iyi biçimde kullanıma konulmasını sağlamak için deneyim ve yeteneklerini ve çeşitli yolları gözden geçirmelidirler. Biraz girişimci düşünce, çaba harcayacakları konumların kapsamını genişletebilecek ya da geliştirmeye değer olan bazı düşüncelere yol açabilecektir. Eğer Yengeç burcu bir süredir iş arıyorsa, varolan eğitim fırsatlarını incelemek ve yeni yetenekler edinmeyi düşünmek de kendi çıkarma olabilir. Bazıları için bu, yeni olasılıklar ortaya çıkaracağı gibi, daha önce sahip olduklannı hiç bilmedikleri kuvvetleri keşfetmelerini de sağlayacaktır.

yeni bir bilgisayar alarak kendilerine yatırım yapmaya karar verecektir. Parasını idare ederek ve satın alacağı şeyleri planlayarak, Yengeç burcu genel parasal durumuyla olduğu kadar, elde edebildikleriyle de mutlu olacaktır. Kendisine yapılan fazladan ödemeler ya da benzeri biçimde edindiği ek bir para varsa bunu acilen geri ödeme konusunda dikkatli davranmalıdır. En iyi kazanımları, fazla düşüncesizce hareket etmekten çok tartışma sonucu edinecektir.

Başka bir olumlu beklenti olan alan Yengeç burcu kişisel ilgi alanları ile ilgilidir ve hem varolan ilgi alanlarını geliştirmek, hem de yenilerini edinmek için yeterince zaman ayırdığından emin olmalıdır. Bunlardan kimileri her zamanki meşguliyetlerine uygun bir zıtlık oluşturup, rahatlamasına yardım edecektir ve bunlardan biri özel bir önem kazanabilir. Yaratıcılığa eğilimi olan Yengeç burcular için, ürettikleri kimi çalışmalar özellikle iyi ilgi görebilir ve bazı durumlarda ek bir gelir kaynağı bile sağlayabilir. Yengeç burcu‘m da göreceği gibi, yıl, pek çok olasılık sunmaktadır.Yengeç burcu ev yaşamına ilişkin beklentileri olumludur ve yıl boyunca sevdiklerinin desteği ve sevgisiyle önemli ölçüde yüreklendirilecektir.

Yengeç burcu daha özgür burçlardan biri olmaya eğilimli olabilse de, düşüncelerini daha açıkça tartışmak oldukça çıkarına olacaktır. Bu yöntemle daha fazla destek alma olasılığının yanısıra, çevresindekilerin yapabileceği katkıdan da yararlanabilecektir. Kendi başarılarına ek olarak, aile olayları çok fazla bir eğlence kaynağı olacaktır ve Yengeç burcu, yıl boyunca alabileceği her türlü izinden ve çıkabileceği tatilden zevk alacaktır.Yengeç burcu ayrıca sosyal yaşamından da çok şey kazanacak ve dostlarıyla buluşmaktan ve katıldığı çeşitli etkinliklerden zevk alacaktır.

Bazı Yengeç burcular, daha çok yalnızlığı tercih ederek, gerçekten de kendilerini saklamaya eğilimlidirler ve bu Yengeç burcular dışarı çıkıp başkalarıyla buluşma çabasını göstererek, yaşamlarına özel bir şeyi, bir süredir eksikliğini fark etmemiş olabilecekleri bir şeyi enjekte edebileceklerini göreceklerdir. Yakın zamanda bir üzüntü yaşamış olan ya da daha etkin bir sosyal yaşam isteyen tüm Yengeç burcular böyle yapmaya çalışmalıdırlar. Bu bazıları için zor olabilse de, olumlu bir çaba göstererek, yaşamlarına gerçekten de biraz mutluluk getirebilirler. Bekar olan ve olasılıkla bir eş arayan Yengeç burcular için, romantizm beklentisi çok olumludur. Yıl içinde pek çok Yengeç burcu nişanlandığı ya da evlendiği görülecektir, ortaya çıkan uğurlu beklentiler bunlardır.