Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yengeç burcu aşk hayatı

indirİlişkiler

Yengeçlerin hayatındaki en önemli iki öncelik maneviyat ve diğer insanlarla olan ilişkileridir. Yengeçler hayatta her şeyden çok sevgi dolu ve duygusal anlamda sıkı sıkıya bağlı ilişkiler kurmayı isterler.

Hayat Renkleri arasında en sadık ve destekleyici eşler Yengeçlerdir. İyi ilişkiler içinde oldukları zaman çok mutlu olurlar. Ama yalnızlarsa ya da kötü bir ilişkinin içindelerse, fazlasıyla üzülür, bunalıma girerler.
İlişkiler onlar için önemli olduğundan, Yengeçler sırf kendilerini sevdirmek için gerçekte olduklarından farklı görünebilirler. Çoğu zaman bu halleriyle yeteri kadar iyi olmadıklarını düşünürler. Saçlarını, giyim tarzlarını ya da davranışlarını eşlerinin istediğini düşündükleri kişi gibi olmak için değiştireceklerdir.

Güçten düştüklerindeyse Yengeçler kurtarılmayı bekleyen ya da duygularım istismar eden insanlara ilgi duyarlar. Yengeçler işi oluruna bırakmakta zorlanırlar. Yengeçler için olayları akışma bırakmak, sevmeyi bırakmaktır. Sevgi hayatlarındaki önemli bir unsur olduğu için, birini sevmekten vazgeçmek zorunda kalmak Yengeçleri mahveder. Yengeçler, özellikle eşlerini sevdiklerinde, hep onun yanında olmak isterler. Başka bir Hayat Rengi yalnız kalmaya ihtiyaç duyduğunda Yengeçler bunu kişisel alacak, o kişinin kendilerini artık sevmediğini düşüneceklerdir.

Yengeçler için sevgi, güven ve’bağlılık seksten daha önemlidir. Kucağa alınmayı, kucaklanmayı ve Koçlmayı severler. Ahlaklı yönleri kuvvetli olan bu Yengeçler, “iyi” bir insan olmak gerektiği inancıyla yetişir, gerçekten sevmedikleri bir insanla beraber olmazlar. Anlamsız seks, ki bu erdemli ruhlarca sıklıkla maddesel ve ahlakdışı olarak nitelenir, Yengeçler için fazlasıyla zordur. Yengeçler, partnerlerine tamamen güvenmedikleri ve güçlü bir aşkla bağlı olmadıkları takdirde cinsel tatmin yaşamakta zorlanırlar. Sevişmek Yengeçler için oldukça duygusal bir deneyimdir. Partnerlerine olan aşklarının ve bağlılıklarının bir ifadesidir.