Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yengeç burcu aile hayatı

indir (1)Yengeç burcu Ebeveynler

Doğuştan anaç oldukları için çoğu Yengeç burcu, çocuk sahibi olmak ister. Çocuklarıyla duygusal bağ kurmak isterler. Onlara hikâyeler okumak, Koçlmak ve hayatlarına dahil olmak Yengeçlerin hoşuna gider. Çoğu zaman sevgi dolu, cömert ve şefkatli ebeveynlerdir. Çocuk yapmama karan alırlarsa, bu sefer evlerini kedilerle paylaşırlar. Kediler önsezileri kuvvetli Yengeçlere karşı yakınlık hisseder.

Güçten düştüklerinde, Yengeçler çocuklarını sevgileriyle boğarlar. Kendi hayatlarım, emellerini ve isteklerini onlara feda eder, çocukları için yaşarlar. Yengeç burcu ebeveynler en sevgi dolu tutumun çocuklarına inanmak ve kendilerine inanmalarına yardım etmek olduğunu anlamalıdırlar. Yengeç burcu ebeveynler güçten düştüklerinde çocuklarının önlüğünü iliklemek konusunda iyi olabilirler ama gün gelip yuvadan ayrılmaları gerektiğinde bu çocuklar ailelerini “terk etmekten” suçluluk duyacaktır.

Çocuklar ebeveynlerinin sadece sevilmek ve takdir edilmek istediğini bilmelidirler. Yengeçler güç sahibiyken, içgüdüsel olarak çocuklarının onları ne kadar sevdiğini anlarlar. Kendilerini çocuklarına adamış, sürekli veren ve şefkat gösteren ebeveynlerdir.

Yengeç burcu Çocuklar
Yengeç burcu çocuklar sevgi dolu ve duygusaldırlar. Ebeveynlerini memnun etmek ve onlar tarafından sevilmek için çok çalışırlar. Ebeveynlerine yardım etmeyi severler. Kimseyi üzmeyi ya da hayal kırıklığına uğratmayı sevmeyen Yengeçler, çoğu zaman akıllı ve usludurlar. Hassas Yengeç burcu çocuklar daha küçük yaşta sevgi gösterilerinde bulunmayı ve başkalarına göz kulak olmayı severler.

Yengeç burcu çocuklar kendilerini ebeveynlerinin mutluluğundan bile sorumlu hissedebilir, onlara destek olmak için kendi mutluluklarını feda edebilirler. Yengeç burcu çocuklar çoğu zaman ailelerini “terk etmekten” korkarlar, özellikle ebeveynlerden biri evlilikten memnun değilse. Ebeveynler çocuklarına, hayatlarım ebeveynleri için feda etmelerine gerek olmadığını öğretmelidirler. Sevildiklerini bilmelerini sağlayın ve kendi mutlu hayatlarını yaşamaları için onları yüreklendirin.