Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yay Burcu Aylık Falı

logo•AŞK: Bu ay duygularınıza ve düşüncelerinize söz geçiremiyorsunuz ve bu durum sizi oldukça zorluyor. Sevdiğiniz insamn dikkatini çekmek istiyorsunuz ama bunu başarmamz zor gözüküyor. Eğer beğendiğiniz insanı elde etme konusunda bir rekabete girmeyi düşünüyorsanız bu düşüncenizi daha ileri bir tarihe ertelemelisiniz. Çünkü bu ay rakipleriniz sizden daha şanslı gözüküyorlar. Bu ay belki de sadece yeni bir strateji geliştirmeyi ve ayrıntılar üzerinde düşünmeyi tercih etmelisiniz.

•PARA: İş hayatınız ve para konularında zorlandığınız bir dönemdesiniz. Zirvede olmayı arzu ediyorsunuz ama şartlar sizi zorluyor. Zirveye çıkmak için daha uygun bir zamanı beklemelisiniz. Bu dönemde yeni girişimlerden ve rekabetçi ortamlardan uzak kaim. Çünkü rakipleriniz sizden daha şanslılar. Ayrıca başkalarımn kaynaklarına güvenerek giriştiğiniz işlerde de bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. En iyisi bu ay fazla beklenti içine girmeyin ve daha çok elinizdeki işleri bitirmeye bakın.

•SAĞLIK: Bu ay sağlığınızı ihmal etmeyin ve yaptırmanız gereken tedavileri mutlaka yaptırmaya özen gösterin. Sizi zorlayacak uğraşlardan uzak kalmalı, gıdanıza dikkat etmelisiniz. Açık havada yapacağmız hafif yürüyüşler ve toprakla uğraşmak size iyi gelecektir.