Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yay burcu aylık burç yorumu

Ocak:
2015’in ilk ayında ailenizle daha fazla zaman geçirmek için ekstra çaba göstereceksiniz. Birlikte yaratacağınız mutlu aile tablosu sizi neşelendirecek. Ailenize karşı olan bu aşırı ilginiz onları çok şaşırtacak ama aynı zamanda çok da hoşlarına gidecek. Ama yarın bir gün ilgiyi normal düzeye çekerseniz bu sefer de başınızın etini yerler haberiniz olsun.

İş hayatınızda toparlanma dönemi olacak. Yarım bırakılmış, bitmemiş ya da bitirilememiş işleri bitirmek için uğraşacaksınız.

Okumaya sadece kendi burcunuzdan değil başından başladıysanız, Merkür gerilemesinden bahsettiğim kısmı da okumuş olmalısınız. O dönemlerde hepimiz negatif yönde etkileniyoruz. Bu kötü piyango size de vuracak. 22 Ocak 12 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan Merkür gerilemesi sizi de olumsuz yönde etkileyebilir. Yeni bir işe ya da projeye bu dönemde başlamamanızı tavsiye ederim.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 7,11,18 Ocak Para için şanslı günleriniz: 5,15,17 Ocak Aşk için şanslı günleriniz: 4,8,16,20,21 Ocak.

Şubat:
Ayın 15’inden sonra birdenbire kendinizi yeni iş anlaşmaları imzalarken bulabilirsiniz. Tabii durup dururken olmayacak bu anlaşmalar. Katıldığınız toplantılarda, partilerde ve buna benzer aktivitelerde birçok insanla tanışıyorsunuz. Böyle bir ortamda tanıştığınız insanlardan da yeni fikirler, teklifler almışsınızdır. İşte bu tekliflerden birisi size cazip gelmiş olacak ki; Şubat ayının ikinci yarısında imza atmaya karar veriyorsunuz. Bu durum sizi çok heyecanlandıracak.

Bu ay içinde partnerinizle bol bol zaman geçirme fırsatı bulacaksınız. Çünkü 14 Şubat’ı da es geçerseniz vay halinize! Bu birlikte zaman geçirmeler ilişkiniz açısından çok olumlu olacak.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz:3,4,16,17,18,20,21 Şubat
Para için şanslı günleriniz: 5,7,10,12,14 Şubat
Aşk için şanslı günleriniz: 8.11,19,22,23 Şubat