Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yay burcu 3 aylık genel yorumu

logo• AŞK: Bu ay ilişkilerinizi düzenleyebilir, daha önce ortaya çıkmış olan sorunları çözümleyebilirsiniz. Duygusal yaşamımzda yeni başlangıçlar yapacağımz bir dönemdesiniz. Ruh eşinizle karşılaşabilirsiniz. Yaşayacağınız duygusal ilişki yardımıyla gelişiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Karşılaşacağınız kişi güçlü, entelektüel, uyumlu ve çekici kişiliği ile sizi etkileyecek. İlişkiniz evliliğe kadar gidebilir. Siz de çevrenize karşı daha şefkatli, duyarlı ve çözüme yönelik davranarak takdir toplayacaksınız. Ayın ikinci yarısında kendinizi daha iyi ifade edeceksiniz.

• PARA: Bugüne kadar planladığınız projeyi hayata geçirme zamam geldi. Yeni atılımlar yeni girişimler için şansın sizden yana olduğu bir dönem. Kendinize olan güveninizin arttığı bu dönemi kazanca çevirebilirsiniz. Başladığınız işleri bu ay sonuçlandırabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Son derece kararlı ve dengeli davranacak, fırsatları iyi değerlendirmeyi başaracaksınız. Daha önce ortaya çıkmış olan parasal sorunlarınızı bu ay çözümlemeye başlıyorsunuz. Aym ikinci yarısında finansal konularla ilgili dış etkilere karşı tedbirli davranın. Genel olarak kazançlı bir ay olacak sizin için.

• SAĞLIK: Kendinizi enerjik hissettiğiniz bu ay, ufak tefek baş ve boyun ağrıları olsa bile kendinizi iyileştirme potansiyeliniz var. Moralinizin yüksek ve kendinize güveninizin tam olduğu bu dönemde enerjinizi yapıcı ve olumlu kullanacak, böylece sağlık sorunlarından kurtulacaksınız.