Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yay burcu 2015 şanlı tarihleri

indir (1)18 Haziran 2015’de iş alanınızda Dolunay oluşuyor, ancak o sırada Merkür geriliyor sevgili Yengeç. Bunun anlamı şu: Henüz harekete geçme zamanı değil! Bazı olaylar hareket etmeye zorlaşa bile, iyice veri toplamadan kıpırdamayın.

Haziran’dan itibaren sözleşme imzalayabilir, anlaşmalarınızı gündeme getirebilirsiniz.

Sağlık sorunlarınız varsa bu günlerde çözüm aramak için adeta itileceksiniz.

Sıkmayın canınızı, doktorlarınız ya da terapistiniz sevimli, ilgili, zeki ve memnun olacağınız biri. Kendinizi güvenle emin ellere teslim edeceksiniz. Beslenme şeklinizi tamamen değiştirmeniz söz konusu olacak sevgili Yengeç. Şimdiye dek yediklerinizden tamamen vazgeçmeniz istenebilir. Üzülmeyin, kolaylıkla adapte olacaksınız.

İş için seyahate çıkmak bu sıralar çok da isteyeceğiniz, tercih edeceğiniz bir durum değil. Buna rağmen değişik yerler görmenin, çok farklı kültürleri tanımanın sevincini hissedebilirsiniz.

27 Kasım 2015’de Yay burcunda oluşan Yeniay 15 gün öncesinden sonrasına dek yenilik yapma fırsatı sunacak. İş değiştirebilir, yeni iş kurabilir, elemanlarınızı değiştirebilirsiniz. Biraz sert görünecek ve konuşmalarda çekinceli davran mayacaksınız. Bu Yeniay boyunca diyete başlayabilir, düzenli spor yapmaya karar verebilirsiniz. Sağlıkla ilgili ciddi problemleriniz olmadığı için Kasım ayını tamamen işe odak lanarak geçirebilirsiniz.