Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


yatak Odası Arıdıncı yumurta

yatak Odası Arıdıncı yumurta
Pek çok inançta yumurtanın negatif enerjiyi aldığı ve psişik zehirleri etkisizleştirdiğine inanılır. Yatağınızın altında su dolu bir kaba koyacağınız bir veya iki yumurta yatak odanızın havasını arındıracaktır. Bu yumurtanın bir haftadan önce kokuşması odanızın olumsuz enerjiyle dolu olduğunu gösterir. Kokuşan yumurtaları atarak yerine yenilerini koyunuz.
Özellikle yeni bir eve taşındığınızda kendinizin olumlu psişik enerjinizi yayabilmeniz için odaları arındırınız. Eski evinizden negatif kalıntıları taşıyan süpürgenizi yeni evinize getirmeyiniz. Sizden önce bu evde yaşayanlar arkada süpürge bırakmışlarsa bunu kullanmayınız ve derhal çöpe atınız. Yeni eve serpiştireceğiniz beyaz çiçek esansları yayıldıkları alandaki olumlu psişik enerjiyi artırırlar.

Aile Kavgasına yumurta
Aile kavgaları veya anlaşmazlıklar aile bireylerinin psikolojisini bozar ve kavga bittikten sonra bile ortamdaki gerginlik devam eder. Böyle bir durumda sağlam ve pişmemiş yumurtaları gerginlik hissettiğiniz odanın köşelerine koyunuz. Gerginliğin geçmesi için yumurtaları oldukları yerde bir hafta bırakınız. Bir hafta sonra bile gerginlik geçme diyse yumurtalar işe yaramıyor demektir. Yumurta kullanımı zor bir uygulama malzemesidir, çünkü çabucak kırılabilir. Özellikle evlerinde küçük çocuk veya evcil hayvanı olan kişilerin yumurta yerine aşağıda bahsedilen soğan çalışmasını denemeleri daha uygun olacaktır.

Tarot falı bak sundu…