Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


UĞUR SAYISI 5 OLANLARIN FALI

logoÖzelliği: Beceriklilik.
Uğurlu Taşı: Elmas.
Uğurlu Rengi: Kırmızı ve Beyaz.
Uygun Partneri: 3, 5 ve 7.
Geniş bilgi dağarcıklarını kullanarak insanları etkilemeyi çok iyi becerirler. Akıcı konuşmaları ve iyi rol yapabilme özelliklerinden dolayı çevrelerinde bir lider gibi saygı görürler. Bulundukları ortamda tüm ilginin kendilerinde olmasını istediklerinden bütün becerilerini kullanarak bu ilgiyi üzerlerinde toplarlar. Espiritüel olmaları ve bu durumu içten bir şekilde yansıtmaları o ortamda bulunanların hepsinden farklı bir kimlik oluşturmalarını sağlar. Bu özelliklerinin kendilerine ayrı bir cazibe vermesinden ötürü karşı cinsini elde etmekte de kullanırlar.

Ahlaksal ve toplumsal kurallara bağlı olmalarıyla tanınırlar. Duygularını ön plana çıkartmaktan hoşlanmazlar. Söz konusu duygulan olunca ne zaman ne şekilde davranacaklarını kestirmek olanaksızdır. Bazen aşın karamsar olup bunalıma girdikleri de görülür. Bu gibi durumlarda tüm dünyayla ilişkilerini keser ve işlerini yanda bırakabilirler. Söylenenleri yanlış anlayarak dostlarının kalplerini kırabilirler. Bu karamsarlıkları tüm ilişkilerinde karar veremeyecekleri bir ikilem yaratır. Bu gibi durumlann dışında karar verdikleri her işi başarmaya yönelik çabalan vardır.

Kendi belirledikleri ideallerine ulaşmak için her yolu denemekten çekinmezler. Başarılarını beğenmezler, zira daha iyisinin yapabileceğinin mutlak olduğunu düşünürler. Kendi çıkarları için yapılacak her işi herkes için iyidir diyerek destekleyebilirler. Paranın gücünü bildiklerinden dolayı paraya çok önem verirler.

İlgi alanlannda ya da ilişkilerinde matematiksel yaklaşımlarda bulunurlar. Yaptıkları işte ya da dostluklarında bu özelliklerini kullanarak dürüst olduklarını ispat etmeye çalışırlar. Planlamacı yönleri hayli gelişmiştir. Bir sorun karşısında verecekleri sağlıklı kararlarla yönetimi ellerine alabilirler. Bazen bu durumda akşamlarda gözükebilir. Şöyle ki; büyük umutlarla giriştikleri bir işte basit planlama hatasından bütün işi berbat edebilirler. Ancak bunun tam tersi de olabilir, başkalarının yarıda bıraktığı bir işin sorumluluğunu alarak başarılı bir sonuca götürebilirler.
İki yüzlü insanlardan nefret ederler ve onların gerçek yüzlerinin ne olduğunu anlamakta zorlanmazlar. Kendilerine dostça yaklaşanları hemen tanımlayabilirler. Dostlarıyla olan ilişkilerinde oldukça samimidirler.